Darina🦉

Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling

Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling
Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling

Полюбившийся вже багатьом дівчатам бренд MODAY, потішив своєю новинкою, яка розчарувала мене при першому використанні!

🌬️Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу.

🌬️Переваги від виробника:

Пілінг-скатка для обличчя, створена на основі потужної формули, яка забезпечує ефективне очищення та відлущення шкіри, даруючи їй свіжість і сяйво. Засіб ідеально підходить для всіх типів шкіри.

Ретельно підібрані компоненти допомагають нейтралізувати вільні радикали, сприяючи зниженню оксидативного стресу на шкіру, уповільнюючи процеси старіння та захищаючи від негативного впливу зовнішніх факторів, таких як ультрафіолетове випромінювання.

🌬️Склад;

qua, Glycerin, Carbomer, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Glycolic Acid, Allantoin, Menthyl Lactate, Echinacea Purpurea Flower/Leaf/Stem Extract, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil.

Lactic Acid (молочна кислота) та Glycolic Acid (гліколева кислота):
АНА-кислоти, які сприяють м'якому відлущуванню мертвих клітин шкіри, покращують її текстуру та вирівнюють тон.

Echinacea Purpurea Flower/Leaf/Stem Extract (екстракт ехінацеї пурпурової):
Природний екстракт з антиоксидантними властивостями, який зміцнює шкіру та захищає її від негативного впливу навколишнього середовища.

Allantoin (алантоїн):

Має заспокійливі та регенеруючі властивості, зменшує подразнення і сприяє відновленню шкіри.

🌬️Представлен засіб в дуже зручному та компактному форматі. "Пузатий" міцний пластиковий флакон. З зручним дозатором, який добре працює (на дозаторі є додатковий захист!).

Упакован в картону коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 100 мл.

🌬️Текстура - дуже густий прозорий гель, розподіляється важкувато.

🌬️Аромат - ледь відчутний, свіжий, десь далеко можно відчути ментол.

🌬️Спосіб застосування:

На сухе обличчя нанести пілінг, обходячи зону біля очей. Промасажувати шкіру кілька хвилин, потім умитися теплою водою.Засіб також можна використовувати на шию та декольте.

🌬️Чому перший раз "комом"?!

Це не перший мій пілінг, в такому форматі. Тож перший раз наносила таку ж кількість, як і зазвижай. Чотири натиска, бо він густий, вирішила я, буде те, що треба! Але це було дуже дуже забагато. І дійсно получився гелевий охолоджуючий "ком", який нічого спільного з пілінг-скаткою не має! Спочатку подумала, що він зіпсований.

Але почитавши відгуки, де дівчата писали, що його треба зовсім маленьку кількість!

Два натиска, це цілком достатньо. І все вийшло, як має бути! Він скочується від масажних рухів, як "білими нитками".

💦Тож дівчата, це дуже економний засіб!

💦Саме більше, що мені сподобалось, це миттєва прохолода та свіжість, яка відчувається, протягом всього використання.

💦А наразі така спека, що за таким відчуттям, я женусь! Я хочу таку маску та крем.

💦Класно охолоджує шкіру, та заспокоює її.

💦При цьому дуже глибоко очіщує, колір шкіри, помітно став світліше після першого використання (після вдалого першого використання).

💦Ніякого відчуття стягненості, дуже комфортий засіб.

💦Лущення прибирає з першого разу.

💦Глибоко очіщує пори, зовні вони виглядають набагато краще.

💦Шкіра гарно зволожена та пружна

Тож, це дуже крута новинка, яку щіро ражду спробувати, тим хто любить такий формат💙

Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling
Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling
Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling
Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling
Відлущуюча пілінг-скатка для обличчя на основі AHA кислот та ментолу MODAY Ice Gel Peeling