alena.rosee

Свіжість та Еластичність | Joko Blend

Свіжість та Еластичність | Joko Blend

Моє перше знайомство з доглядовими засобами для волосся від Joko Blend  пройшло чудово, цей набір ідеальне рішення для легкого очищення та щоденного застосування, що влітку ой як актуально! 🫧

Натискай "дізнатись більше", щоб подивитись результат на волоссі на третій день після миття 🤭

Свіжість та Еластичність | Joko Blend

🫧Пакування: набір продається в картонній коробці , де указана вся інформація від виробника, самі засоби знаходяться в гарному мішечку, який потім можна використовувати як органайзер чи косметичку. Шампунь і бальзам в пластикових флаконах з лаконічним дизайном.

🫧Консистенція: шампунь має прозору гелеобразну консистенцію, а бальзам кремову легку формулу.

Запах: мені дуже подобається цей аромат , це запах свіжості та перукарні.

🫧Активні компоненти:

🫧Безсульфатний шампунь:

Міістить протеїни пшениці, олію сафлори, екстракти фукусу та ламінарії, ефірну олію розмарину;

🫧Бальзам для волосся:

Має в основі формули сквалан, протеїни шовку та екстракти морських водоростей, містить натуральні олії авокадо та мигдалю;

🫧Ефект:

Засоби в дуеті дають дуже гарний результат, моє волосся очищене, легке, має форму та блиск.

Я не думала, що безсульфатні шампуні можуть давати таку свіжість волоссю без пересушення.

Бальзам також відчувається легко , без обтяження, аде ає гарні зволожуючі властивості.

На моєму волоссі:

- зазвичай я мию голову кожні 2 дні, а з цим набором можу мити кожні 3 дні

- волосся має гарну еластичність

- кінчики дуже акуратні, не пересушені

- є природній об'єм

- гарний блиск та сяйво

Зазвичай показують фото волосся після миття, але з цим набором я хочу показати, як виглядає волосся на третій день після миття, і це влітку, в спеку.

Волосся ще має презентабельний вигляд, кінчики дуже акуратні (це прям показник для мене хороших засобів), природній блиск є на волосся.

🌿Я можу рекомендувати цей набір всім, хто шукає гарний дует для очищення та зволоження волосся, його можна використовувати хоч кожен день, а волося з ним виглядає чудово!