ksnklb

Не могла повірити, що це ця сироватка

Не могла повірити, що це ця сироватка

Я доволі довго йшла до цього допису, адже не могла до кінця усвідомити, що це робить вітамінна сироватка.
Раніше я була знайома із зеленою сироваткою Mermade, надаю посилання:
https://club.makeup.com.ua/post/38478/
І вона була дуже класна для шкіри, її так і хотілось використовувати частіше, та вона швидко закінчилась і потім я вирішила собі придбати жовтеньку сироватку, вітамінізовану. І знаєте, я очікувала ще крутішого результату від неї, а отримала червоні тверді висипи, які нагадували підшкірнні прищі, та не були прищами, адже після того, як я забрала сироватку з рутини, вони зникли. Я дуже довго збиралась про це розповісти, адже просто не могла повірити, що це все може зробити ця сироватка. Я читала відгуки про неї, і сама користувалась іншою сироваткою Mermade, і все було прекрасно.. тому я її просто відклала з думкою про те, що потрібно буде повернутись до неї пізніше, все ж так спробувати чи це робить вона. Та от у стрічці з'явився допис Mandarinka зі схожими наслідками від сироватки Mermade, і я переконалась, що це все ж таки робила ця сироватка, нажаль. Насправді, у мене зараз шкіра у гарному стані, тому повертатись до сироватки, що може її зіпсувати, бажання не маю, тому це буде фінальний відгук про неї.
Якщо казати про баночку, то так, візуально мені тут все подобається, адже вона виглядає дуже мило. Консистенція сироватки попри відчутну поживність, рідка і легко набирається в піпетку. Колір жовтий, запаху як такого не відчуваю. Липоксті не залишає, легко вбирається.

Не могла повірити, що це ця сироватка
Не могла повірити, що це ця сироватка
Не могла повірити, що це ця сироватка
Не могла повірити, що це ця сироватка