ksnklb

Приємна масочка від Mr.Scrubber

Приємна масочка від Mr.Scrubber

Літня спека негативно позначається на стані обличчя? Mr.Scrubber зробили масочку, яка зможе вирівняти тон шкіри та освіжити її.
У мене був пробничок 10ml цієї маски, мені його вистачило на 1 використання. Пробник відкрився легко і швидко.
Всередині мені чекала масочка, вона гелева, трішки густа, дуже легко і приємно наноситься на обличчя. За рахунок гелевої консистенції, відчувається так свіжо, волого. Колір брудно-рожевий, запаху я не зауважила на обличчі.
Маска лежить доволі зручно, та приємно.
На початку складу є каолін, тобто маска глиняна, у складі є ще гліцерин, екстракт листя алое, екстракт огірка, та кілька інших екстрактів. Дуже зручним для мене виявилось, що незважаючи на те, що маска глиняна, за рекомендованих 5-10хв., вона не застигає на обличчі. Оскільки виробник рекомендує наносити грубим шаром, то краще спочатку зняти маску ватним диском, а вже потім змивати водою, так буде швидше.
Результат мені сподобався, адже за цілий день спеки, моя шкіра була втомлена, а після масочки вона стала наче більш наповненою, більш свіжою та світлішою.

Приємна масочка від Mr.Scrubber
Приємна масочка від Mr.Scrubber
Приємна масочка від Mr.Scrubber