alena.rosee

Кислоти для волосся | Top Beauty

Кислоти для волосся | Top Beauty

Свіжа голова- свіжі думки, тому , особливо влітку, важливо периодично очищати не тільки шкіру обличчя, а і шкіру голови спеціальними засобами.✨

Сьогодні в дописі у мене новинка нашого бренду Топ бьюті - кислотний пілінг для шкіри голови.

Натискай дізнатись більше в читай шо це за штучка 🫧

Я рідко використовую якісь скрабчики чи пілінги для шкіри голови, але стало цікаво, бо цей наче простий в використанні.

✨Пакування: коробочка з інформацією від виробника та флакон, який має ковпачок та цікаву насадку. Треба її легенько прокрутити і рідина - ілінг починає поступати по щіточці.

✨Консистенція: прозора рідина

✨Запах: косметичний, відчуваються кислоти та ментол , є яблучна нотка 🍏

🌿Активні компоненти:

Кислоти: гліколева, саліцилова, яблучна, бензойна та молочна - вони очищають, мяко пілінгують, відновлюють

Вітамін Е, Пантенол,Сечовина - зволожують, мають  регенеруючі властивості

Рослинні екстракти: ромашки, м'яти півонії для тонізуючого та заспокійливого ефекту

Ментол - охолодження та стимуляція .

✨Ефект:

Наносимо на шкіру голови засіб, можна на суху чи вологу, як зручніше, масажуємо легенько та тримаємо 5-15 хвилин в залежності від чутливості до кислот на космонентів.

Пілінг здатен очистити скальп від забруднень, забитих пор , надлишку жиру, також стимулює кровообіг, за рахунок якого стають активними волосяні цибулини і більш активний ріст волосся.

Шкіра голови очищена та дихає.

Я наношу засіб на 5 хвилин, в мене чутлива шкіра голови, тому мені цього достатньо, якщо у вас більш жирна шкіра голови чи не така чутлива, можна залишити засіб ДО 20 хвилин, не більше.

Потім змиваємо засіб звичними шампунем.

Волося дуже свіже біля коренів , можливо це не дуже видно на фото, але відчувається, тим паче ментол та мята дають ефект свіжості.

Шкіра голови дійсно гарно очищена, волосся після пілінгу брудниться та жирніє не так швиденько, має гарний вигляд.

Ефект як після хороших кислот, коли обличчя сяє, так тут відчуття такі ж.

Влітку особливо актуально додати в догляд за волоссям ось такий очищуючий засіб, тому рекомендую 🫧