Olivia

Чим зайнятися, коли немає світла? Зробити масочку для... ніг!

Чим зайнятися, коли немає світла? Зробити масочку для... ніг!
Чим зайнятися, коли немає світла? Зробити масочку для... ніг!
Чим зайнятися, коли немає світла? Зробити масочку для... ніг!

Про користь процедур з парафіном для шкіри я знала давно, але все ніяк не вдавалося спробувати. А тут з'явилася чудова нагода влаштувати собі spa для ніг, все одно без світла не було чим зайнятися.

Дістала зі своїх стратегічних запасів масочку корейського бренду Mediheal (у них великий асортимент різноманітних масок, для рук теж є) і почала кайфувати.

Купувала по ціні до 100 грн, тому є сенс зачекати на знижки.

Досвід використання. Сама маска знаходиться у шкарпетках, що дуже зручно, бо есенція не мастить одразу руки, нічого не капає і не тече, як це буває з масками для обличчя. Сама маска має приємний аромат. Шкарпетки потрібно розділити, оскільки з упаковки вони йдуть скріплені. Є зручні липучки, які дозволяють зафіксувати шкаретки на ногах. Виробник радить тримати маску 20 хв, а потім втерти залишки продукту в шкіру чи інші ділянки. Я так і зробила, не змиваючи продукт. Для ще кращого ефекту ноги перед процедурою можна розпарити, а поверх маски вдягнути звичайні шкарпетки.

У складі є: гліцерин, парафін, пантенол, сечовина, безліч різних масел та екстрактів.

По факту ви отримаєте м'якенькі ніжки та зволожену шкіру. Я б не сподівалась, що від однієї процедури зникнуть натоптиші чи мозолі, адже піклуватися про шкіру потрібно регулярно, а не раз в ніколи. Проте сама процедура дуже приємна і подарує вам трохи релаксу.

Дякую, що заглянули в мій допис. Розкажіть у коментарях, як ви доглядаєте за шкірою ніг?

Чим зайнятися, коли немає світла? Зробити масочку для... ніг!