Дарина🦉

Гель для душу "Гуава-м'ята"

Гель для душу "Гуава-м'ята"
Гель для душу "Гуава-м'ята"

Гелі для душу від Tink Superfood один краще за іншій, і обрати улюбленця для мене не можливо! На цей раз - Гель для душу "Гуава-м'ята".

🍓Особливості Superfood For Body Shower Gel від бренда Tink:

- активна формула з ефірною олією перцевої м'яти та екстрактом гуарани;
- делікатна мийна основа;
- забезпечує шкірі ефективне очищення;
- зволожує, живить та пом'якшує епідерміс;
- дарує пролонговане відчуття свіжості;
- має насичений приємний аромат, який допомагає розслабитися та віднайти психоемоційну рівновагу.

Завдяки м'яким мийним компонентам він надзвичайно ніжно усуває різноманітні забруднення, піт, себум, ороговілі часточки та бактерії з епідермісу.

До складу продукту входять ефірна олія перцевої м'яти та екстракт гуави. Вони живлять шкірний покрив, зволожують його та чинять ароматерапевтичну дію.

🍓Формат для домашнього використання, міцний пластиковий флакон з яскравим принтом, Кришечка міцно закривається (фліп-топ). На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 500 мл. (для всієї родини).

🍓По текстурі - це середньої густоти прозорий, з рожевим відтінком гель. Який легко розподіляється, та швидко піниться. Піноутворення середнє.

🍓Аромат - солодко-свіжий, для мене це стигла полуниця з гостренькою м'ятою. В міру солодкий та свіжий аромат. Залишається на шкірі десь годину. Маю з таким ароматом крем суфле для тіла, це дуже ароматний тандем!

Гель гарно очіщує шкіру (не до скрипу).

Добре зволожує, у складі окрім очищуючих компонентів, присутні екстракт ванілі та олія кокосу, гель не залишає відчутів плівки на шкірі.

  • Гель дуже глибо очіщує шкіру
  • Шкіра дуже м'яка та гладенька на дотик.
  • Аромат який бадьорить та освіжає, для літа цей мій топ!
  • Гель дуже економічний в використанні (ще і такий об'єм).
  • Дуже бюджетна ціна, і наш виробник!

Якщо Ви шукаєте, базові зволожуючи,освіжаючи гелі для для душу за бюджетну ціну, щиро раджу звернути увагу на Tink Superfood💗

Гель для душу "Гуава-м'ята"
Гель для душу "Гуава-м'ята"
Гель для душу "Гуава-м'ята"
Гель для душу "Гуава-м'ята"