Дарина🦉

Ну це дуже смачно!

Ну це дуже смачно!
Ну це дуже смачно!

Моє знайомство з Marvis. Напевно всі знайомі з зубними пастами цього бренду, або точно їх запам'ятали саме, за гарне та яскраве пакування!

В мене дві пасти:

Зубна паста "Класична м'ята" з ксилитол Marvis Classic Strong Mint

Зубна паста "Квітка апельсина" Marvis Orange Blossom Bloom

Обидві пасти упаковані в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача.

Сама паста представлена в гарній м'якій тубі, яскравий колір якою, відповідає за смак (різноманіття смаків у бренда вражає!). Кришечка мічно закручивається, і для мене ці кришечки, це естетичне задоволення, нагадує гудзики, на кришці є перша літера назви бренда!

Тож пакування 10 із 10!

Ну це дуже смачно!

🌿Призначення: відбілювання, очищення
Об'єм: 85ml
Інгредієнти: лимонна кислота
Смак: м'ята
Формула засобу: з гліцерином, з фтором
Аромат: м'ята

🌿Склад:

Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma (flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium citrate, Citric Acid, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol.

Ця паста для мене виявилась класичною, але з вираженним відбілюючим ефектом. Гарно видаляє наліт (ця паста буде актуальною, для тих, хто як я полюбляє пити багато міцної кави або чаю). Зазвичай я використовувала раз на тиждень спеціальний порошок, але зараз він відійшов.

🌿Текстура у пасти кремообразна, білого кольору.

🌿Аромат - свіжа насичена, холодна м'ята.

Гарно очіщує та відбілює. Освіжає подих, навіть після кави або перекуса, залишається відчуття свіжості!

Підходить для всіх типів зубів та ясен.

Дуже економічна в використанні! Тож хто шукає гарну відбілюючу та освіжаючу на довго подих зубну пасту, з класичним смаком, раджу звернути увагу на цю!

🍊Стала моїм фаворитом!

Призначення: очищення
Інгредієнти: лимонна кислота
Смак: апельсин
Формула засобу: із фторидом, без спирту, з гліцерином, з ксилітом, з фтором
🍊Аромат: апельсин
Час застосування: універсальний
Стать: унісекс
Класифікація: професійна

🍊Склад:

Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool

🍊Текстура - ідентична, кремообразна, білого кольору.

🍊Аромат - це свіжий квіт апельсина, разом з натертою цедрою цитрусових. Дуже приємний аромат, який бадьорить та підіймає настрій. На смак холодний, стиглий апельсин з лимоном, і я відчуваю м'яту, таку гостеньку.

Дуже гарно очіщує, але відбілювання набаго глибше у першою. Ця паста, на довше надає відчуття свіжості. Заспокоює ясна, гарно працює з запаленням.

Дуже сподобалась, підіймає настрій з самого ранку, а її свіжість та аромат зберігається дуже тривалий час.

Це перша моя зубна паста зі смаком, яка так круто працює! Однозначно повторю ще! А пакування, то взагалі, хочеться почати зберати колекцію!

💗