ksnklb

Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ

Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ

У пошуках точкового засобу від прищів доля привела мене до Hollyskin. І так, на цю мімімішну баночку я дивилась давно, придбала щоб забрати підшкірник.

І щоб довго не затримувати, одразу кажу, що цей засіб працює! Але не на кожному виді прищиків... скажу чесно, я не знаю усіх назв прищів та різновидів. Та, перевіривши, на підшкірнику можу сказати, що цей засіб його лише підсушує, та не забирає. А от на тому прищику, який вже "підліз" і видно білий гній, на ньому точковий засіб чудово спрацював буквально за 1 ніч, забравши прищик.
Пакування тут класне, адже засіб продають у блакитній коробочці, розкривши яку, можна прочитати інструкцію по застосуванню. Сама баночка маленька, 15ml. Виконана з матового скла, ковпачок з алюмінію, а всередині є додаткова "заглушка", щоб випадково не пролити засіб.
Бовтати його не варто, перед застосуванням усе повинно осісти всередині.
Наноситься цей засіб за допомогою ватної палички, яку потрібно занурити до самого дня баночки, так набиреться на неї рожева "емульсія". Наносити потрібно лише її з кінчика палички, і лише точково. Думаю, що в самій баночці є кілька шарів засобу, які не можна змішувати.
Одразу при нанесенні на тому місці залишається рожева плямка, вона швидко висихає, і зранку її майже вже не залишається на обличчі. Ні, вона не вбирається, це просто я кручусь уві сні. Загалом, цей засіб має просто засохнути на місці нанесення і все. Зранку дуже легко змивається.
Що тут працює?
У складі вказано каламін, камфору, оксид цинку, саліцилову кислоту, сірку, тобто усе, щоб висушити прищик. А ще я помітила, що у складі є гліцерин та сквален, можливо вони додані для того, щоб не пересушити певну ділянку шкіри.
Загалом, так, я можу рекомендувати цей засіб, якщо вам заважають "білі" прищики, та з підшкірниками потрібно щось сильніше.

Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ
Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ
Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ
Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ
Заради цього відгуку я чекала, щоб з'явився прищ