khoroshaeva

Неймовірне сяйво)

Неймовірне сяйво)
Неймовірне сяйво)
Неймовірне сяйво)
Неймовірне сяйво)

Всім привіт✌️

Сьогодні хочу розповісти про шимер, який просто підкорив мене своїм сяйвом - Liora Body Shimmer Silk & Flower Water✨.

Я отримала його у подарунок від світлого сонечка нашого клубу -Олена Романюк , дуже дякую красуня, що познайомила мене з цим крутезним продуктом🤍

Розповідаю більш детально👇

Шиммер представлений в акуратній баночці із міцного пластику. Баночка прозора, що дозволяє стежити не тільки за витратою засобу, але й насолоджуватись його переливами).

Кришка відкручується, баночку закриває міцно, не прокручується.

Під кришкою була додаткова захисна мембрана.

Дозатор не передбачений, шиммер наноситься як крем, тому, за бажанням, можна скористатися лопаткою для нанесення)

Об'єм: 80 мл, витрата в міру економічна.

* На makeup шимер продається в наборі, хотілося б, щоб з'явився соло).

  • У баночці консистенція схожа на пудинг. На дотик гелева, дуже легка та рухлива. Текстура густо усіяна дрібним шиммером, він абсолютно невагомий, не дряпається. Текстура м'яка, приємна до шкіри, не липка і не олійна.
  • Колір шимеру - тепле золото. Сяйво виходить насиченим, дуже гарно переливається, особливо на сонечку).
  • Аромат ніжний та жіночний, у ньому переважають квітково-пудрові нотки. Запах дуже легкий, після нанесення практично не відчувається.

Цей шиммер наноситься як крем, відповідно, його потрібно розподіляти руками). Мені подобається такий формат, тому що шиммер лягає рівномірно, чого не скажеш про більшість блискіток у спреях).

Текстура дуже приємно ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється та миттєво вибирається. Вона не залишає липкості, жирності та ефекту плівки.

* Раджу мити ручки після нанесення, тому що блискітки будуть залишатися на всьому, чого ви торкаєтеся).

Фініш: активно сяючий, але водночас - ніжний та дуже гарний). Візуально здається, що він вологий, але то тільки візуально).

Стійкість: 5-6 годин активного сяйва).

Шиммер не в'їдається в шкіру, легко вимивається теплою водою зі звичайним гелем для душу)

Не викликав жодних алергічних реакцій.

  • Розкішне, стійке сяйво, яке зачаровує.
  • Приємна текстура та аромат.
  • Шимер дуже гарно зволожує та помʼякшує шкіру, чого я взагалі не очікувала).
  • Абсолютно невагомий на шкірі.

Я дійсно закохана у цей шимер, якщо полюбляєте сяяти, то цей варіант точно вам сподобається✨.

Дякую за увагу 🤍