Ірина 🦋

Альгінатна маска з вітаміном С

Альгінатна маска з вітаміном С

Дівчатка, я вирішила провести курс з 10 альгінатних масок, робитиму їх десь 2 рази на тиждень. Для цього я обрала маски від українського бренду Joko Blend. Першу я вже зробила, про неї розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/44569/

Сьогоднішньою моєю другою маскою стала Альгінатна маска з вітаміном С

Формула маски містить екстракти цитрусових 🍋 і малини, які ефективно заспокоюють епідерміс, мають протизапальну дію та вирівнюють тон шкіри. Вітамін С освітлює шкірний покрив, ефективно борючись із гіперпігментацією, нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів і сприяє виробленню колагену, а глюкозамін гідрохлорид стимулює процес клітинної регенерації та підвищує еластичність шкіри.

Зовнішній вигляд та інші властивості: Альгінатні маски від Joko Blend бувають обсягами 20,100,200 і 600g. У мене найменший пакетик на 20g, цього вистачає на одне застосування

Маска являє собою білий 🤍 порошок дрібного помелу, схожий на крохмаль, який потрібно розвести водою 💦, для приготування маски. У відмінності від минулої маски, аромат якої мені дуже сподобався, ця маска майже не має аромату, якщо внюхатися, можна почути щось зовсім легке з кислинкою, мені схожий аромат на таблетку аскорбінової кислоти 🤷🏻‍♀️

Альгінатна маска з вітаміном С
Альгінатна маска з вітаміном С

Такого пакетика на 20g мені вистачає на 1 застосування, маску краще не ділити на кілька застосувань, інакше шар буде дуже тонкий і потрібного ефекту від неї ви не отримаєте 😉

На очищене обличчя перед маскою я для більшого зволоження я нанесла цей гель https://club.makeup.com.ua/post/33498/

Маску замішую, як вказано на упаковці, з 50-60г води💧 Цього раза я додала 58мл води кімнатної температури. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Цього разу маска вийшла трохи рідкіша і мені вистачило щоб нанести її на все обличчя включаючи губи і шию. Наношу і замішую маску за допомогою шпателя/пензлика Cosmo Shop, також якщо вам потрібно в них є не дорога пластикова миска для косметичних продуктів з лопаткою.

Консистенція вийшла рідкого тіста як на млинці, без грудочок. Наносити потрібно дуже швидко ⏳, товстим шаром, поки маска не почала застигати, на весь процес у вас є кілька хвили, тому треба прискоритися 🏃🏻‍♀️. Найкраще це робити лежачи 🛏️, щоб хтось вам допоміг і наніс маску. Альгінатні маски можна наносити на очі та губи.

Тримаю маску на обличчі 20-25 хвилин, за цей час ніяких неприємних відчуттів, аромат маски не відчувається. Знялася маска одним шаром знизу нагору. Залишки маски по краю, які присохли, змиваю ватним диском змоченим у воді 💦. Обличчя не вмиваю

Як і після інших альгінатних масок шкіра прохолодна та зволожена. Колір рівний, пори стягнуті, дрібні мімічні зморшки розгладжені🤗

Продовжую свій курс масок далі, підписуйтесь, щоб не пропустити мої інші дописи 😉