Дарина🦉

Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1

Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1

Це один з моїх улюблених брендів, моєму волоссю дуже сподобалась чорна лінійка, користуюсь з задоволенням!

Але як пройти повз новинку?!

💦Призначення:

Шампунь спеціально розроблений для тих,хто шукає ефективний засіб для очіщення волосся та шкіри голови.

Формула забеспечує глибоке очищення від забруднень, жирного блиску та залишків стайлінгових засобів, залишаючи волосся свіжим, легким та здоровим.

💦Дія pH8.1 та активних інгредієнтів:

- pH8.1 забеспечує ефективне очищення волосся, зберігаючи при цьому його природний баланс та захищаючи шкіру голови від подразнень.

- Олії персика та мигдалю, а також гідролізований протеїн пшениці живлять та зміцнюють волосся, надаючи йому здоровий вигляд та блиск.

Шампунь представлен в новому дизайні, зручного формату. Пластикова пляшечка, її дуже зручно тримати у руці, і приємна на дотик, вона матова. Кришечка фліп-топ, міцно закривається. Мені такий формат подобається більше. Об'єм 250 мл.

💦Текстура - доволі рідка, гелева, прозорого кольору з персиковим підтоном. Велике піноутворення. Дуже економічна в використанні.

💦Аромат - ледь вловимий, свіжий, майже не має ніякого аромату (такий відчутний перехід від чорної лінійки, бо там аромати дуже насичені). Але саме для літа, мені подобається коли аромати легки, або зовсім відсутні.

💦Що отримала?!

Глибоке та якісне очищення (не до скрипу)

Дуже зволожене та живе волосся (ніби після маски)

Гарний природній блиск (ну це фішка бренду, всі засоби дають дуже гарнее сяйво, ефект як після філеру!)

Волосся слухняне, легко розчисується та піддається вкладанню

Тривале відчуття чистоти та свіжості

🖤В котрий раз, я обираю Meloni і робитиму це надалі! А ще в них з'явились круті тонуючи маски для волосся, згодом покажу цю цікавинку!🤍

Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1
Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1
Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1
Meloni Deep Cleansing Shampoo pH8.1