Чистикова Дар'я

Зволожувальна маска для обличчя "Атласна шкіра"

Зволожувальна маска для обличчя "Атласна шкіра"

Привіт дівчатка,

Починаю ділитися враженнями від використання доглядової косметики Mak & Malvy. Нагадую, це український виробник натуральної косметики 👌

Сьогодні розповім про sos-засіб від сухості обличчя — зволожувальну маску "Атласна шкіра" ⬇️

Масочка представлена у скляний мініатюрній баночці. Кришка відкручувальна, також є додаткова пластикова вставка-кришечка з хвостиком для зручності відкриття.

Об'єм складає 50 мл. Термін придатності по відкриттю 6 місяців, загальний — 1 рік.

Зберігати її треба +5...+25°С. В таку спеку тримаю її на дверцятах холодильника, тому додатково маю трохи і охолоджувального ефекту.

За текстурою масочка як вершкове масло, така жирненька, при розподіленні по обличчу підтаює.

За кольором теж дуже схоже на масло, має жовтий підтон.

Аромат косметично-персиковий, слабовиражений і практично не відчутний.

Стосовно складу масочки, тут є:

☘️ Macadamia Ternifolia Seed Oil - олія з насіння макадамії, яка живить і зволожує шкіру.

☘️ Hydrolyzed Wheat Protein - гідролізований протеїн пшениці, що зміцнює бар'єр шкіри, покращує її еластичність та надає їй природного сяйва.

☘️ Betaine - компонент, який забезпечує глибоке зволоження і захист шкіри.

☘️ Shea Butter - масло ши, відоме своїми зволожуючими і живильними властивостями.

☘️ Aloe Barbadensis Leaf Extract - екстракт листя алое вера, який заспокоює і зволожує шкіру, має протизапальні властивості.

☘️ Allantoin - інгредієнт, який сприяє зціленню шкіри і зменшенню подразнень.

☘️ Tocopherol - вітамін Е, який є потужним антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень.

Як її використовувати?

1. Легкими масажними рухами нанести маску на очищену шкіру обличчя, включаючи область навколо очей.

2. Залишити на 20 хвилин.

3. Після цього змити маску теплою водою, ніжно масажуючи шкіру для додаткового зволоження.

4. Завершальним етапом виробник радить нанести сиворотку або крем.

Враження від використання

У нанесенні масочка легка та дуже економнічна. Потрібен зовсім тоненький шар, щоб охопити і обличчя, і шию. Така незвична текстура по відчуттям теж приємна. Пальчики під час масажу буквально сковзять по шкірі.

Жодних неприємних відчуттів під час нанесення чи витримки маски я не спостерігала. Використовувала її вже 4 рази за останні 2 тижні, ніяких висипів, реакцій та іншого не з'явилось.

Тепер до найприємнішого, ефекту:

Шкіра стає ніжна та оксамитова, як у немовляти. Надзвичайно зволожена та освіжена. При тому після змивання немає відчуття плівки чи жирності на обличчі. Дуже цього боялась враховуючи таку текстуру маски, але ні, все добре 👌

Якщо маєте суху шкіру чи необхідне екстрене зволоження — ця масочка те, що вам треба на постійній основі. Вона діє буквально з першої хвилини. У мене шкіра не суха, тому я використовую її переважно за потребою і на ніч, близько 1-2 разів на тиждень. Особливо рятує мене після басейну та хлорованої води. Підсушена шкіра отримує масу зволоження, вона одразу стає напитаною та сяючою.

Взагалом масочка "Атласна шкіра" залишила лише приємні враження, продовжу користуватися нею і надалі. І вам її рекомендую, як sos-зволоження у будь-яку року та або потребою. Вона точно стане вашим рятівніком у боротьбі із сухістю чи стягнутістю шкіри обличчя ❤️