Anastasia Holubenko

Повертаюсь у спільноту | МІЙ МАКІЯЖ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ, ТА ПРОДУКТИ ЯКІ Я ВИКОРИСТОВУЮ

Повертаюсь у спільноту | МІЙ МАКІЯЖ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ, ТА ПРОДУКТИ ЯКІ Я ВИКОРИСТОВУЮ

Повертаюсь до вас з купою ідей та божевільним натхненням, тому очікуйте попереду бааагато цікавого 👀

Скільки ж у мене за цей час різних новинок зібралось, та скільки всього треба вам розказати та показати, тому підписуйтесь, аби знову не загубити мене 🫶🏻

До речі, бачу багато нових дівчаток у стрічці, буду дуже рада з вами познайомитись, та обов'язково буду потихеньку переглядати дописи красуньок, за якими я сумувала весь цей час 🥹

З ліричними відступами закінчили 🙌🏻

Сьогодні я покажу та розкажу про свій, можна сказати "повсякденний" макіяж, який я роблю в 99 випадків, коли мені потрібно кудись йти. Його ви можете побачити на обкладинці допису 🥰

Фарбуюсь я не кожного дня, бо працюю та навчаюсь дистанційно, тому не маю потреби використовувати декоративну косметику дуже часто.

Але сам процес створення макіяжу я обожнюю, як і косметику (власне через це я і в спільноті, як й більшість із вас 🥰).

І проаналізувавши свої дописи, я зрозуміла, що досить мало пишу про декоративку і ще ніразу не розповідала про свій макіяж. Тому, виправляюсь ☺️

Можливо пізніше зніму ще відео, як власне я фарбуюсь, але поки просто покажу та коротко розкажу про кожен продукт, який я використовую для свого звичного макіяжу.

В ньому зазвичай лише змінюється наявність стрілочок та тіней, фарбую їх по настрою та мірі святковості.

Наразі в моєму арсеналі дві нашумівші ВВшки, які я чергую між собою - Purito в 21 відтінку, та Holika Holika у відтінку(серії) Clearing.

Purito використовую коли хочу отримати той сяючий, але водночас натуральний ефект "фотошопу" на шкірі, а Ноlika Holika, коли хочеться просто вирівняти тон натуральним сатиновим фінішем. Холіка більш стійкий на моїй шкірі в літні жаркі дні, Пуріто десь може трішки підтікти, але якщо зробити гарний бейкінг пудрою, то такої проблеми не виникає.

Щодо відтінків, 21 purito - сірувато-холодний, не всім може підійти, але моїй шкірі підходить ідеально, особливо на трішки засмагле обличчя.

Усі BB від Holika, мають досить жовтий підтон, я обирала відтінок(серію) саме за складом та фінішем - Clearing по цим параметрам ідеальний, відтінок теж впринципі гарно підлаштовується під тон моєї шкіри, але хочу побачити як він буде лягати на мою світлу не засмаглу шкіру взимку.

Обох обожнюю, обох буду повторювати 🫶🏻

Абсолютна любов - консилер Maybelline Fit Me.

Купую вже не вперше, і точно не востаннє. Наразі він у мене 05 відтінку, трохи засвітлий мені на літню пору, зараз не часто його використовую

Тому, дозакінчую консилер від Eveline, який по відтінку класно мені підходить, але з яким в мене трішки емоційні качелі - то він скочується в зоні навколо очей і нічого не перекриває, то наче фіксується і гарно виглядає. Зараз поки наші стосунки зупинились на другому варіанті, але все ж мрію його вже закінчити 😅 До речі, він має обʼєм аж 15 мл і приємну ціну, тому для багатьох це справжній скарб. В цілому дуже непоганий бюджетний консилер 🫶🏻

У мене 01 light, доволі світлий, але не настільки як Maybelline, тому наразі ідеально мені підходить.

Щодо консилера-висвітлювача від Catrice я писала окремий пост, переглянути який ви можете за цим посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/36363/

Непоганий засіб, але зараз в літку, в таку спеку, майже не використовую його. Все через його маслянисту текстуру, яка є не дуже комфортною в жаркий день і через яку все що наноситься поверх - може скочуватись. Тому він використовується у мене більше для вечірніх прогулянок та чекає на прохолодні дні 🫶🏻

Маю в своєму арсеналі кремову та суху корекцію.

Кремовий стік 2в1 Light від Maybelline, має досить гарний відтінок скульптору, який чудово лягає та тушується. Але те "непорозуміння" у вигляді чи то світлого консилеру чи то тону, чи то взагалі хайлайтеру як вказує виробник (хоча ним там навіть і не пахне 🙈) псує всю картину, адже він просто не придатний до використання. Дуже жирна текстура, якою аж ніяк не хочеться нічого висвітлювати. Я для цього краще оберу свій звичний консилер, аніж буду використовувати цю другу світлу половинку стіку. Зазвичай, я просто обрізаю і рівняю цю половинку до скульптора, аби воно не заважало та не змішувалось з ним.

Дозакінчу і більше даний стік не придбаю, тим паче за ціну, яка зараз вказана на сайті. Є набагато вдаліші самостійні продукти за таку ж саму, або набагато бюджетнішу ціну.

Сухий скульптор (але насправді румʼяна 😅) від Lamel, у дуже вдалому 404 taupе відтінку. Той самий ідеально холодний сіро-коричневий який вам потрібен. Гарно тушується, чудово лягає, а коштує взагалі копійки 😍

І ще один скарб - сяючий бронзер від Catrice. На засмаглу шкіру лягає неймовірно красиво 💔 Просто погляньте на цю шовковисту мармурову текстуру. Дуже делікатне та гарне сяйво, а обʼєму продукту вистачить просто до кінця життя. Відриваю від серця ❣

В металевій шайбочці румʼяна від Lamel, які через кремово-мусову текстуру можна сміло називати мультитаскером. Вони зі старої колекції Moonrise, яку, на жаль, вже ніде не купиш. Це просто ідеальні румʼяна за свою ціну, гарно носяться та тушуються, не зʼїдають тон та не пропадають за 2 секунди, просто без лишніх слів - люблю їх 🤌🏻

Те, за чим я полювала кілька місяців - сяючі румʼяна від Catrice. Це просто 1:1 аналог на румяна Nars Orgasm 😍

Які ж вони красиві 💔 Обов'язково зроблю про них допис, аби показати вам поблище цю красу.

Вони не часто зʼявляються в наявності, тому саме зараз, поки вони є на сайті - біжіть замовляти.

Повірте, ви в них закохаєтесь так само як і я 🫶🏻

Хайлатер від Lamel у 401 Luna відтінку - дуже ніжне та красиве сяйво за супер бюджетну ціну. Ідеальний відтінок для світленьких дівчат. Не розʼїдає тон та чудово сяє ✨

Розсипна пудра від Eveline Cosmetics з ароматом банану. Я як справжній любитель бананів аромат зацінила 😋

Гарно фіксує макіяж та матує шкіру, також чудово підходить і для бейкінгу. Але у складі на першому місці містить тальк, тому може бути для когось комедогенним засобом. Але особисто у мене ніяких "сюрпризів" дана пудру не викликала, тому із задоволенням нею користуюсь.

Маю від природи гарні густі брови, тому не завжди їх підмалювую. Інколи мені достатньо просто вкласти гелем/воском брови, а інколи хочеться додати трохи виразності. Через що, маю в арсеналі лише старенькі тіні від NYX, які вже, на жаль, не продаються. Досить хороші, гарно тушуються та фіксуються. Використовую відтінок посвітліше. Але рефіл воску, на жаль, повне розчарування.

Через що, маю окрему шайбочку воску для брів від LN Pro.

Від нього справді ефект ламінування в домашніх умовах, дуже гарно вкладає та тримає волоски, справжній мастхев 🤌🏻

Спойлер: не пропустіть в найблищому часі розгорнутий відгук на даний віск 😉

Я постійно купую різні туші, майже не повторюючи попередні, бо хочу спробувати усі популярні, (але туші від Maybelline займають особливе місце в моєму серці 🫶🏻). І від більшості спробуваних мною тушей маю +- такий же ефект, бо дякуючи генетиці, маю довгі гарні війки, які просто необхідно підкреслити.

Наразі користуюсь тушью від Eveline з колекції Variete. Ви могли десь бачити, що я сварила її в коментарях під дописами дівчат за те, що вона у мене осипається, в той час коли туші від Maybelline ніколи такого мені не робили. Але знаєте, пройшло декілька місяців і вона перестала у мене осипатись, взагалі. Хоча в багатьох вона і з самого початку не осипалась, не розумію в чому була проблема 😢 І ще ж мінусів особисто для мене - трохи колюча щіточка, не завжди комфортно промальовувати нею війки.

Але в цілому дуже гарна бюджетна туш, подобається ✨

Обожнюю чорні стрілки, але малюю їх не завжди, зазвичай вони є додатком до більш святкового макіяжу.

Для цього використовую лайнер від Eveline з тієї ж колекції Variete. Обожнюю формат підводок-фломастерів, вони для мене найзручніші, за допомогою них малюю стрілки за одну хвилину.

Нещодавно придбала коричневий, не зовсім лайнер, (бо це взагалі маркер для брів), для стрілок від Glambee. Сам маркер не сподобався, дуже рідкий, тече, але пензлик хороший, не фетровий.

Коричневі маленькі стрілки у мене майже на щодень, чорні малюю коли хочу більшої виразності 🙌🏻

Мій головний секретик гарного та виразного погляду крім і так довгих вій - промальовування міжвійкового простору та верхньої слизової чорним каялом.

Помітила, що набагато більше чую компліментів своїм війкам, саме тоді, коли промальовую верхню слизову чорним олівчиком 😉

Зараз використовую каял від O'bays, але чесно, радити вам я його не можу. Абсолютно не стійкий, відбивається на нижній слизовій постійно, можна злегкістю розтерти випадково - коротше кажучи, користуюсь аби чим швидше закінчити і перейти до чорного каялу від Lamel. От він вже проблем зі стійкістю та носибельністю не має.

Перед тим як фарбувати війки тушью - я майже завжди підкручую їх щипчиками, різниця з їх використанням та без - помітна. Якщо вам не вистачає підкрученності та обʼєму - щипці ваше спасіння 💁🏻‍♀️ Головне, робити це обережно.

Ще один спосіб додати виразності - білий або бежевий олівчки на нижню слизову.

Білий олівчик у мене від NYX, який знову ж таки радити не можу. Абсолютно не стійкий, потрібно нашаровувати, аби він справді дав хоч якийсь відтінок білого, якщо і користуюсь ним, то обов'язково беру з собою, аби мати змогу підправити за потреби.

Бежевий від Essence веде себе краще, більш стійкий, бо має більш кремову текстуру, непогано фіксується на слизовій. Взагалі, досить універсальний олівчик, і на слизову нанести можна і як консилер використати- стрілку підправити чи помаду наприклад, ідеально справляється із цими задачами також 🤌🏻

З чим з чим, а з макіяжем губ я постійно експерементую, тому вибрати декілька олівчиків якими я постійно користуюсь було складно.

Напевно скоро очікуйте розгорнутий допис з моїми продуктами для губ, бо їх ой як багато 🤭

До моїх фаворитів на кожен день входять:

❣️110 і 111 Glambee

❣️01 Patricia Ledo

❣️18 Light Plum Eveline Cosmetics Max Intense Colour

Олійки я найчастіше комбіную з олівчиками, найулюбленіші комбінації:

❣️110 Glambee по контуру + олійка Lamel Ultra neon lip tint або LCF lip oil Fresh Strawberry в серединку - виходить нюд з яскравим рожевим акцентом по центру

❣️18 Light Plum Eveline Cosmetics Max Intense Colour по контуру з розтушуванням + олійка LN Pro Glow & Care Balmy Lip Oil - виходять мега соковиті губки

❣️110, 201 Glambee та 01 Patricia Ledo часто поєдную з LN Pro Lip Powder Matte Lipstick у 102 відтінку. Промальовую контур олівчиком, розтушовуючи в середину, та додаючи згодом помаду у центр. Це комбо в мене на губах на обкладинці цього посту.

До речі, ця помадка ідентична по відтінку та текстурі до Lamel Spicy 402, можливо комусь знадобиться ця інформація, бо у Lamel трапилась якась біда з даним відтінком, замість всіма улюбленого нюду під цим відтінком якесь малинове чудо тепер, чи то партія така, чи то Lamel повністю змінили ходовий відтінок, невідомо 🤷🏻‍♀️

❣️Коричнева помадка від Glambee у 04 відтінку - моя любов, обовʼязково буде пост про неї 🫶🏻

❣️ Надзвичайно красивий зволожуючий нюд від Essence в 302 Heavenly відтінку, який ідеально поєднується з 111,108 Glambee олівчиком

Не завжди, але інколи хочеться додати якихось тіней, або затемнити складку повіки. Для цього я найчастіше використовую ці дві палетки, одну з яких вже не можливо придбати 😢

❣️ Eveline Cosmetics Charming Mocha Eyeshadow - базова палетка з теплими коричневими відтінками

❣️ Lamel Make Up Look Into My Eyes Eyeshadow Palette - ще одна базова палетка з рожево-коричневими кольорами та гарними сіяшками

Зазвичай використовую найсвітліший бежевий колір для пропрацювання повіки, світло-коричневий для розтушовки, коричневий, та темно-коричневий для затемнення складки

Для настрою шайн брайн лайк е даймон - додаю сіяшку ще ✨

Для кращої фіксації та стійкості тіней використою дану базу під тіні від LN Pro.

Супер бюджетно і супер надійно, а за обʼєм взагалі мовчу 🤩

Хто шукав собі хорошу базу під тіні - ось вона 💁🏻‍♀️

Сподіваюсь, вам було цікаво читати цей довгопост 🙈

Також хотілося б почитати ваші особисті враження від продуктів з цього списку, якими ви користувались, можливо серед них є також ваші фаворити? Діліться в коментарях 🥰

Всіх міцно обіймаю ❤️