Mila__Mi

Joko Blend знову радує нас своїми новинками

Joko Blend знову радує нас своїми новинками

Багато хто з вас вже бачив нову доглядову лінійку для обличчя від Joko Blend 💚 Багато хто з вас встиг її спробувати. Ну і мені як володарці комбінованого типу шкіри, яка влітку схильна до жирності, ця лінійка була дуже доречна.

Тож, протестувавши її більше двох тижнів я готова поділитися своїми враженнями ⬇️

Пакування всієї лінійки в приємному зеленому кольорі на коробочках і на самих засобах є вся необхідна інформація для їх використання (говорю і про гель для вмивання і про крем для обличчя, аби не повторюватися двічі): опис, складові та способи використання.

СКЛАД 🧪
Гель містить в собі м'які очищувачі компоненти (кокамідопропил бетаїн, динатрію лаурилсульфосукцинат (DLS), кокоїл ізетіонат натрію, Коко-глюкозид),
зволожуючі та заспокійливі компоненти (гліцерин, сорбітол, алантоїн, пантенол та екстракт ламінарії) та компоненти які зменшують запалення (ніацинамід та цинк).

Сама пляшка виконана з пластику і йде зі зручною дозуючою помпою. Об'єм пляшки 150 мл, що дозволяє спокійно брати засіб з собою у дорогу.

Дозатор гелю має ну дуже надійне блокування від випадкового натиску, як на самому дозаторі, так і додатково тут є пластиковий тримач, який не дозволяє зробити випадковий поворот у бік. Знову ж таки, можно спокійно брати з собою в дорогу 👌🏻

Аромат дуже приємний, такий свіжий, як зелені яблучка, які ростуть на великій яблуні в домашньому саду 🍏

Колір напівпрозорий з зеленим відтінком.

Консистенція густенька, гелева.

Піноутворення: якщо вспинити гель в руках, то пінка доволі густенька, така пишна та об'ємна. На шкірі обличчя під час вмивання осідає і перетворюється в м'яку пінну емульсію.

Гель підходить як для ранкового, так і для вечірнього застосування. Додаткового макіяж я ним не змивала, для цього я віддаю перевагу саме "хмаринковим" пінкам 😄 А цей гель, мені дуже подобається використовувати саме для якісного очищення шкіри.

🍏 дуже гарно очищує шкіру від зайвого себуму і інших забруднень, накопичених на шкірі обличчя впродовж дня

🍏 добре очищує пори

🍏 зменшує та підсушує точкові запалення

🍏 освіжає і трохи освітлює шкіру

🍏 матує шкіру та не викликає відчуття сухості чи стягнутості після вмивання

Гель для вмивання, який я точно буду повторювати, бо по дії він мені дуже сподобався 🥰

Засіб знаходиться в скляній, напівматовій баночці. Під кришкою знаходиться захисна пластикова мембрана.

СКЛАД 🧪
виділяю найактивніші компоненти:
Бакучіол – прискорює процес відлущування відмерлих клітин та регулює роботу сальних залоз, розгладжує тонкі лінії та зморшки.
Ніацинамід – підвищує пружність та еластичність шкіри, заспокоює почервоніння та запалення, підвищує захисну властивість шкіри.
Екстракт зеленого чаю — має потужну антиоксидантну та протизапальну дію, сприяє вирівнюванню тону обличчя.
Вітамін Е – оптимізує доставку поживних речовин до шкіри, знижує окислення ліпідів у клітинах епідермісу, підтримує молодість шкіри.
Гіалуронат натрію - регенерує, пом'якшує, тонізує, зволожує та утримує вологу у шкірі.
Алантоїн - пом'якшує та зволожує шкіру, стимулює регенерацію тканин.
Пантенол - запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

Аромат ніжний, вершковий з легкою кислинкою.

Колір молочний.

Консистенція щільна та доволі поживна. Хоча по шкірі легко розподіляється.

Крем, як я вже написала вище доволі поживний і підійде навіть нормальному типу шкіри. Він легко розподіляється і не білить.

🌿 якісно зволожує та пом'якшує шкіру, зберігаючи цей ефект на тривалий час

🌿завдяки якісному зволоженню, він помітно підвищує пружність та еластичність шкіри

🌿він не матує, але й не дає надмірного жирного блиску. Шкіра з ним виглядає здоровою з легким природнім сяйвом

🌿 вирівнює тон та освіжає

▫️пори не забиває

Дуже гарний базовий крем для обличчя. Для жирної та комбінованої шкіри, можна використовувати одразу після вмивання, або на тонізовану шкіру. Або в холодну пору року з легкою зволожуючого сироваткою, по типу гіалуронової кислоти.

Дані засоби мені сподобалися, це хороша доглядова база для жирної та комбінованої шкіри 💚