alena.rosee

Фантастичний дует | Grown Alchemist

Фантастичний дует | Grown Alchemist

Всім привіт!

Сьогодні розповім про шикарний дует для волосся від австралійського бренду Grown Alchemist 🖤

Шампунь та Кондиціонер для фарбованого волосся 🫧

💫Пакування:

лаконічні та дуже зручні у використанні флакони , вони не прям тверді , тому засоби виливаються легко .

💫Консистенція:

Шампунь має прозору текстуру та світло-карамельний колір , схоже на пиво чи сироп.

Кондиционер має білий колір та середньої густоти консистенцію.

💫Запах:

Шампунь: пахне в стилі бренду , дуже якісно, це мікс не солодких трав'яних акцентів

Кондиціонер: нотки трав та нотка борошна (на мій ніс).

Активні компоненти:

🌿Шампунь

екстракти гібіскусу й лопуха , олії герані та меліси, пантенол , гідролізований протеїн кіноа, гідролізований протеїн баобаба .

🌿Кондиціонер

Засіб має формулу з аспарагіновою амінокислотою, гідролізованим білоком кіноа, олією з насіння кавуна, яка працює на глибоке відновлення структурних мікропошкоджень. Продукт запобігає вимиванню та вицвітанню кольору фарбованих локонів, надаючи йому здорового сяйва і шовковистості.

💫Ефект:

Шампунь піниться середньо , але м'яко , я завжди роблю два промиву . Змивається швидко , волосся очищене , але стає м'яким та шовковистим навіть після шампуня.

Кондиціонер має легку консистенцію , тому витрата в нього більша , я наношу на все волосся , тримаю 3 хвилини.

Після змиття волосся нереально гладке.

🔥Як термозахист наношу улюблену сироватку Evo derm, допис тут :

https://club.makeup.com.ua/post/42782/

Волосся з цими засобами просто фантастик!!💫

Воно шовковисте , мяке, але тримає форму, дужк блискуче , мені здається навіть колір волосся стає більш гарним . Волосся не жирніє на другий день (я мию кожні 3 дні), а навіть на 3 день має дуже акуратні кінчики, як після перукаря.

Шампунь обіцяє захист від хлорованої води.

Можу рекомендувати цей дует для дійсно гарного волосся , не тільки ззовні 💖

(фото на волоссі додала) 🖤

А Ви знайомі з брендом ?