Zhukovka

Як заспокоїти шкіру після пілінгу ?

Як заспокоїти шкіру після пілінгу ?
Як заспокоїти шкіру після пілінгу ?
Як заспокоїти шкіру після пілінгу ?
Як заспокоїти шкіру після пілінгу ?

Кожна з нас , котра ретельно піклується про стан своєї шкіри і хоч раз використовувала кислоти у догляді знає, що таке подразнення, сухість , лущення і наскільки важливо мати надійний крем під рукою !

Познайомившись з одним із надійних , я хочу розповісти про нього і вам 🌿

Крем представлений у стильній баночці об'ємом 50 мл з дерев'яною кришкою, що надає йому особливого вигляду. Такий дизайн не тільки приємний оку, а й прекрасно виглядає на косметичному столику та підходить для тих, хто цінує естетику у всіх її проявах💕

Текстура крему середньої густини з приємним косметично-трав'яним ароматом 🌿 Вбирається у шкіру протягом 5-7 хвилин після нанесення .

Цей крем чудово підходить для нормальної, сухої та чутливої шкіри обличчя. Його заспокійлива формула створена спеціально для того, щоб мінімізувати роздратування та забезпечити комфортну текстуру на шкірі. Він став моїм надійним другом, особливо після процедур пілінгу, коли шкіра потребує особливого догляду 😌

Після пілінгу моя шкіра часто відчуває дискомфорт, особливо в зоні навколо губ. Завдяки крему "Calm" ця проблемна зона більше не приносить незручностей. Я вражена його чудовою текстурою та рівномірним нанесенням. Відчуття живлення, заспокоєння, та зволоження шкіри - ось що я отримую ,використовуючи цей крем