Чистикова Дар'я

Пінка для душу з ароматом рожевого шампанського

Пінка для душу з ароматом рожевого шампанського

Знайомлюсь з нашумівшим брендом у спільноті MODAY. І почати знайомство я вирішила з бестселера — пінки для душу з ароматом рожевого шампанського 🥂

Вона покорила моє серденько і, впевнена, покорить і ваше ❤️

Дизайн засобу дуже милий та рожевий, натякає на таку дівочу вечірку у стилі барбі з піною і шампанським 😍

Піна упакована в аерозольний балончик об'ємом 150 мл, щось по типу пінки для волосся. Присутній пластиковий дозатор помпою, а також є невеличка напівпрозора кришка. На звороті — вся інформація по складу, запобіжні заходи, дані про виробника і подібні корисні відомості.

Дозатор працює справно, кількість піни можна легко контролювати натисканням.

Отримана піна дуже щільна пухка та мі-мі-мішно рожева 🥹 Тільки-но погляньте на цю "хмаринку":

Аромат дуже приємний, солоденький, відчувається весь час прийняття душу та близько пів годинки потім.

Враховуючи склад та рекомендації виробника, це все ж таки засіб для дорослих дівчаток 18+

Як і будь-яку піну у подібному пакуванні її треба спочатку добряче взбовтати ☝️Тоді практично миттєво і так об'ємна піна перетворюється в ще більшу, активно збільшуючись.

По шкірі піна розподіляється легко і рівномірно, вона дуже м'яка, ніжна, буквально окутує. Використовувати її комфортно та надзвичайно приємно, це просто якийсь рожевий кайф у флаконі 🫧

Виробник зазначає важливість додаткового зволоження шкіри після душу. Але чесно кажучі шкіра не пересушена, не залишається ні почуття стягнутості, ні будь-якого дискомфорту. Якщо немає бажання або часу – можна спокійно обійтися і без зволоження.

Як результат чиста освіжена шкіра з легким та приємним ароматом, +100 до настрою з пінкою Moday гарантовано 😍