Alina_Demchenko

Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції

Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції

У флаконі із темного скла, ховається справжнє Українське зіллячко від бренду Мікстура. Вже після двох днів використання, цей міст зайняв особливе місце не тільки на поличці, а ще й у моєму серці. І це не дивина : починаючи з гарного, якісного пакування, мінімалістичного дизайну, бренд прям кричить "ЦЕ КРУТИЙ ПРОДУКТ". І знаєте, "обкладинка" в цьому випадку не бреше.

Текстура продукту легка, наче ледь масляниста водичка. Вона гарно вбирається, майже за секунду і не відчувається зовсім. Ні стягування, ні присутності чогось - наче я нічого і не наносила.

Перші декілька днів, я навіть не зрозуміла дію продукта, до поки не прийшли критичні дні. І знаєте що ? На мені від сили було два прищики І ВСЕ. Тоді я і почала помічати, що загальний стан шкіри стал кращим. Запалення стали ледь помітними, не такими болючими, стало менше локальних висипань. Шкіра стала м'якішою і гладенькою. У будь якій комбінації, цей тонік (хоча я так хочу назвати його тонером) - ідеально товаришував з будь якими засобами, як з доглядовими, так і з декоративними.

Як тільки я перестала його використовувати ( в рамках експеременту) , помітила що прищі на лобі знову почали повертатися, як і сухість між бровами і посилення жирності Т зоні. З чим це пов'язано ? Не знаю. Працює? Так.

Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції
Mixtura Rosa & Wild Blueberries Face Mist : жодних слів - одні емоції

Окрім того, що продукт являється ідеальною підложкою під крем, що доречі робить використання більш економічним, ЛИШЕ ЦЕЙ ПРОДУКТ ХОЧ ЯКОСЬ ТРИМАВ МОЮ ШКІРУ В НОРМ ПРИ +40 В ТІНЬКУ. Від спеки, поту, нові висипання з'являлись не те що протягом доби, протягом декількох годин. І цей тонік, єдине що освіжало шкіру, якось зменшувало почервонніня і припиняло їх ріст. Навіть червоні плями при появи, мають не такий виражений колір.

Ще одна особливість цього засобу, саме для мене - ЦЕ АРОМАТ. Справжній, натуральний аромат троянди, ідентичен трояндовому варенню ( я ж не одна така, хто його їв коли хворів ?). Жодного натяку на спирт чи хімозність. Легкий, але водночас густий аромат оговтує шкіру обличчя і заспокоює мій емоційний стан.

Засіб не викликає алергічної реакції, подразнення, не виликає запалення. А ще, випадково дізналась, що він гіркий на смак( ну хтось зівнув, коли пшикав) і не щипить очі (не раджу перевіряти, але одного разу випадково відкрила одне око - з ним все норм).

Я дуже задоволена цим засобом, починаючи з пакування і аромату, закінчуючи його діями.