O’Ostah

Натуральний теплий віск від Body Natur

Натуральний теплий віск від Body Natur
Натуральний теплий віск від Body Natur

Це мій перший досвід використання воску у такому форматі. І я у захваті! Не можу не поділитись враженнями🙂

Про одні комплекси я вже розповідала, але я завжди знайду до чого у собі докопатись. Наприклад, ВОЛОССЯ на руках. До інших ручок мені байдуже, як і до інших чужих місць. Але для себе я вирішила, що маю позбутись своїх чорнявих волосинок на передпліччях за допомогою лазерної епіляції. Курс завершити не встигла, тому залишилась із острівцями. Таке собі видовище😂 Останній рік скубала залишки рослинності восковими полосками. Та ось вирішила скористатись теплим воском. Взагалі він призначений пахв, обличчя і бікіні. Але бікіні тут зацензурують) Тому покажу результат у місцях, які спільнота пропустить🙈

Задля експерименту. Мене на 100 відсотків влаштовують полоски, це дешево, доступно і надовго. Але усі ці «заліпатєльні» відео у тіктоці… Отож, я вирішила уявити себе майстринею і взяти до рук теплий віск. До речі, мої експерименти із цукровою пастою зазнали фіаско😂 Подробиці не розкажу, але було боляче, лячно і безнадійно.

  1. Ємність із воском. Має зручні ручки, щоб не обпектись під час маніпуляцій.
  2. Дерев‘яний шпатель для нанесення воску.
  3. Серветки, просочені олійкою, які допомагають позбутись залишків воску та заспокоїти шкіру.
  • Для початку розтоплюємо віск у мікрохвильовці. Потім чекаємо, поки суміш трохи охолоне.
  • Наносимо паличкою матеріал тонким шаром по росту волосся.
  • Зриваємо проти росту.
  • Знімаємо залишки серветкою і додатково наносимо антристрес-крем.
  • Місяць насолоджуємось чудовим результатом (це якщо казати про ручки).

Моя шкіра звикла до тортур. Епілятор, віск, паста, лазерка… Ніякої реакції у вигляді подразнень. Єдине, чого я дотримуюсь - це щоденного зволоження та пілінгу раз на тиждень, щоб запобігти вростанню волосся.

Цікаво дізнатись, чи є волосся на руках для вас естетичним недоліком. І, випереджаючи запитання. Ні, після видалення у мене не виросли буйні кучері на руках. Навпаки, волосся стало більш тонким. Тому вважаю такі закиди просто міфом)