Дарина🦉

Black Kabul - депресія чи відчуття спокою?!

Black Kabul - депресія чи відчуття спокою?!
Black Kabul - депресія чи відчуття спокою?!

🖤Black Kabul - аромат для чоловіків, от я зовсім не згодна, бо він став моїм улюбленим, то це унісекс!

Вказано, що парфум схожий за настроєм з Black Afgano, нажаль, я з ним ще не знайома, якщо він схожий, то це мої парфуми точно!

🖤Близькі за настроєм аромати: Nasomatto

Група аромату: Деревні

Початкова нота: Зелені ноти

Нота серця: Кава

Кінцева нота: Деревні ноти, Ладан, Тютюн

🖤Гарний та презентабельний зовнішний вигляд. Сучасний дизайн, флакон з міцного, прозорого скла. Об'єм 50 мл.

Тривалість протягом всього дня на шкірі, на одязі до прання.

🖤Сам парфум насиченого чорного кольору.

🖤Який він для мене і чому став унікальним?!

Перші хвилин 15 здається, що все дуже просто та класично, це свіжій та легкий аромат, соковита зелень, асоціація з ранком, коли виходишь босою на зелену траву, а вона вся в прохолодній росі.

І тут в гру встуває кава. Свіже мелена , міцна, гірка кава, я обожнюю пити таку каву з ранку. Свіжий та бадьорий аромат, перетворюється в теплий, затишний аромат, в якому спокійно і комфортно. І кава тут грається, то вона стає занадто інтесивною, то стихає.

Ці гойдалки з кавою, через пів години приривають деревні ноти та якісь східні пряності (це прям суміш всяких пряностей, але вони не занадто насичені), вони заспокоюють ще більше.

На кінець це тютюн і він відверто агресивний, важкий димний запах, з солодкуватістю, і десь далеко кава досі відчутна. Глубокий та міцний аромат, я би назвала його - дуже харизматичним!

Чому асоціювала його з собою?!

Це завжди гойдалки, гра, легкість, затишок, спокій, комфорт, агресивність, часом ненависть та лють.

Аромат від рівноваги та комфорту до депресії та самотності - ось такий він для мене, однозначно мій аромат! 50 мл. комфортної депресії....

🖤

Black Kabul - депресія чи відчуття спокою?!
Black Kabul - депресія чи відчуття спокою?!