Hrystja_

Mixtura lip balm…

Mixtura lip balm…

Курс ретинолу дав мені бажаний результат, але тут не обійшлось і без побічних ефектів.

Шкіра стала класною, і все те, чого добивалася, я отримала. Але, також, як бонус, в мене зʼявилася якась аномальна сухість губ. Такого ніколи не було до того, а тепер бальзами для губ стали моїми найкращими друзями. Плюс спека також дала про себе знати.

Mixtura lip balm…

Цей бальзам мені подарували. Спочатку думала, що він, в принципі, стандартний. Нічого незвичного.

Але ні.

Перше, що мені сподобалось- він мʼякий. Гарно наноситься на губи, нема ефекту маски чи відчуття жирного вазеліну на губах.

В мене було дуже багато бальзамів з натуральним складом. Але дуже важко було знайти мʼяку текстуру. Тому обирала ретельно. Для мене це досить важливий фактор, особливо, коли губи потребують зволоження. Минулого року мала такий бальзам, що потрібно було хвилини 2 намащувати, щоб хоч щось залишилося на губах, бо він був твердий, як пластилін.

А тут все класно.

Склад повністю натуральний, багато корисних компонентів: бджолиний віск, какао, касторова олія, мигдаль, масло ши, обліпиха.

Ці компоненти не тільки зволожують, а ще й класно загоюють губи (це я вже також встигла перевірити).

Запаху практично немає.

Свої функціі виконує чудово.

Рекомендую спробуват, він дійсно класний👌