Дарина🦉

Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!

Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!
Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!

Сьогодні про соковитий соковитий тандем! Жодне спеконте літо не проходить без смачного, солодкого та освіжаючого кавуна🍉!

🍉Сьогодні про - Зволожуючий бальзам для губ Mermade What A Melon та гель для душу Mermade What a Melon! Якщо з смачними гелями для душу від цього бренду я знайома, а от з бальзамом познайомилась вперше ( і не дуже задоволена😈!)

🍉Зволожуючий бальзам для губ Mermade What A Melon

Особливості та склад бальзаму для губ What A Melon від Mermade (від виробника):

- олія оливи відбиває атаку вільних радикалів та прискорює відновлення пошкодженої шкіри;
- олія абрикосових кісточок дарує гарний блиск та мінімізує вплив зовнішніх чинників;
- рослинний комплекс з властивостями ланоліна заспокоює та розгладжує шкіру губ;
- пантенол якісно зволожує, запобігає появі лущення та стягнення;
- не лишає липкого шару, може служити, як основа під макіяж;
- не містить нафтопродуктів та мінеральних олій;
- скошений аплікатор робить нанесення точним та зручним.

🍉Склад:

Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Synthetic Beeswax, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Aqua, Parfum, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Saccharin, Hexyl Cinnamal, Linalool.

🍉Пакування:

Бальзам представлен в яскравому, соковитому, літньому пакуванні! Зелена, м'ятна, туба,з соковитим кавунчиком! Дизайн дуже милий, і одразу підіймає настрій! Я дуже люблю це відчуття коли постійно хочеться тримати засіб в руках та дивитися на нього! Об'єм 10 мл.

Кришечка міцно закручивається (гвинт). Аплікатор дуже зручний (суцільним з тубою).

🍉Текстура - густа, однорідна, відчуваються олії, прозорого кольору. Дуже легко розподіляється по шкірі. Головних з плюсів бальзам зовсім не липкий (волося не приліпає), не тече.

🍉Аромат - це той самий стиглий, солодкий, прям медовий кавун, або якась кавунова цукерка! Ну це дуже смачно! Доречі на смак він тоже солоденький.

Бальзам дуже круто зволожує шкіру та пом'якшує шкіру.

Позбуває лущення та сухості.

Дуже тривале зволоження, навіть залишається після кави.

Бальзам надає гарного прозорого блиску.

Зі своєю задачею бальзам впорався на всі 100, а аромат це взагалі. Вже уявляю, як ий аромат мають інші бальзамчики (тепер хочеться спробувати всі🤣).

А не задоволена я тим, що я раніше його не спробувала, і головна прензія до багатьох засобів від Mermade, це провокація наїстися солодкого 😈!

Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!
Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!
Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!
Відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження та багато кавуна!

🍉Яскрава маленька пляшечка, об'ємом 100 мл (тревел формат). Компактна пляшечка, з яскравим принтом кавуна, дуже підіймає настрій.

🍉Гарний гель, який виконує цілком свою роботу:

💦Добре очіщує шкіру

💦Шкіра після нього зволоженна та м'яка

💦Приємний аромат, соковитого, солодкого кавуна, на шкірі не залишається. Але поки ним користуєшся це задоволення, саме літній аромат

💦Гарне піноутворення

💦Текстура- доволі густий гель, прозорого кольору з рожевим відтінком

Дуже вдалий кавуновий тандем, який круто піднімає настрій, освіжає, зволожує та дбає за шкірою! А бальзамчик для губ мій наразі фаворит💗