Lily♥️

GARNIER VITAMIN C SERUM. Сироватка з вітаміном С

GARNIER VITAMIN C SERUM. Сироватка з вітаміном С

Сьогодні хочу залишити відгук на сироватку, яка у мене досить давно. Вже можу сказати однозначний відгук.

Лінійку Vitamin C від Garnier, я отримала досить давно на тестування. Хочу поділитися уже розгорнутим аналізом цієї сироватки.

Пакування зручне: обʼєм 30 мл

Аромат присутній цитрусовий, більше парфумований свіжий. Хто не полюбляє аромати у засобах зверніть увагу.

Спершу про склад.

У складі:

  • Vitamin C
  • Ніацинамід
  • Саліцилова кислота

GARNIER VITAMIN C SERUM. �Сироватка з вітаміном С
GARNIER VITAMIN C SERUM. Сироватка з вітаміном С

Ключові інгредієнти

Проти прищів: ніацинамід, саліцилова кислота Антиоксидант: 3-О-етил аскорбінова кислота, фенілетіл резорцин, токоферил ацетат

Інгредієнт для зв'язку з клітинами: ніацинамід, аденозин

Ексфоліант: саліцилова кислота

Освітлення шкіри: ніацинамід, 3-O-етил аскорбінова кислота, фенілетіл резорцин

Ідентичний для шкіри зволожувач: гліцерин, гіалуронат натрію

Заспокійливий: саліцилова кислота

У складі тут стабілізована форма вітаміну С – 3-О-етил аскорбінова кислота, тому саме цей засіб підійде новачкам та тим хто починає знайомитися з вітаміном С у догляді. Засіб гарно вирівнює тон, додає шкірі сяючого вигляду, не окисляється. Однак присутня липкість при нанесенні.

Якщо бажаєте більш потужну дію, для боротьби з пігментацією тоді варто звернути увагу на більш потужний вітамін С у формі аскорбінової кислоти, він менш стабільний, проте дієвий, наприклад, як у сироватці від Loreal, яку я тестувала. Концентрація вітаміну С тут аж 12% чистого вітаміну у формі аскорбінової кислоти.

ПРО БОКС ВІД LOREAL

https://club.makeup.com.ua/post/18792/