Kizza

Sheglam "Over the rainbow glitter eyeshadow topper"

Sheglam "Over the rainbow glitter eyeshadow topper"

Я тут з подачі Blondie_rs чуть затарилась Sheglam-ом, і потихеньку розсмаковую свої покупки. І після повного враження несу свої заключення в дзьобику сюди, в Мейкап клуб. Тому давайте дивитись що не так з віральними веселковими тінями 🌈

Дуже гарна хроматик коробка, що прям кричить про те, що всередині неабияка тінюшка.

Мейд ін Чайна, тільки для зовнішнього користування, тримати подалі від дітей, маркування, коротше кажучи уся необхідна споживачу і реєстраційним службам інформація😏

В мене проблеми з такими відкриваючимися упаковками, адже я чую вайби тенюшок-однушок від NYX, яки мали супержахливу якість. Тому я намагаюсь такі упаковки уникати, задля того, щоб не тривожити старі косметичні рани😂

Якщо винести дану тенюшку з тіні на світло, яскраве сонячне під певним кутом, або електричне - то починається магія✨ дуже гарно видно веселкові смуги на рефілі, і вони надзвичайно притягують око, і виникає стійке бажання креативити і коринути в цей веселковий блиск.

Методом сильного натирання в палець я отримала дуже гарний градієнт, який змогла перенести на руку. к бачите - блискітки на прозорій базі, файно блищать і взагалі виглядає майже як в рекламних відео і фото. Якщо розтушувати цю красу отримуємо сяюче полотно з різнокольоровими іскорками.

Протягом двох тижнів я непеестаючи ношу даний продукт, і вже перестала дивуватись тому чого в мене не виходить так само гарно як на рекламних свотчах. Тому давайте топать у висновки там все розкажу😊

Продукт сам по собі цікавий, рекламні ролики і фото дійсно заворожують. Але люди причетні до фото-відео зйомки одразу побачать, що такі гарні переливи зумовлені грамотно поставленим світлом,і правильним падінням його на ту чи іншу ділянку обличчя.

Нажаль вживу, за звичайного освітлення ті переливи будуть не такі доступні Вам і оточуючим, тому сподіватись на них не раджу.

А ще рефіл безбожно замилюється, що прям кричить про те, що пальцем тикати в нього не найкраща ідея.

Коротше кажучи не розводняк, але чуть сумно, що продукт не виправдав очікувань. Хоча блискітки є, вони прикольно сяють, вони на прозорій основі, але якщо порівняти рекламні і мої свотчі - мої не настільки "смачні"✨

Отакий в нас сьогодні був неоднозначний продукт.

Дякую за увагу!

До зустрічі в нових дописах та луксах 🥰