Alina_Demchenko

Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size

Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size

Думаю тут складно знайти людину, яка ще не тестувала продукцію від Mermade. Починаючи з милого дизійну, приємного аромату і закінчуючи дієвими засобами, цей бренд точно запам'ятався кожному з нас. В мене мабуть назбирається ціла поличка, але сьогодні я хотіла б поділитися враженням від крему, який викликає дике бажання поїсти солоденького.

"Крапля магії для твого зефірного настрою" - такий слоган на зворотньому пакуванні цього маленького кремчику для рук. І знаєте, він повністю передає весь настрій і дію продукту. Це дійсно магія. Текстура продукту середньої щільності, тримає "каплю", але при взаємодією з теплою шкірою, вона починає поступово таяти, немов кулька морозива. Крем доволі повітряний, легко розподіляється по шкірі , даруючи відчуття ніжності без жодного натяку на липкість. Навіть така людина як я, яка не любить крема - цей заполонив моє серденько. Руки виглядають логлянуто, шкіра виглядає більш пружною (як це можнливо - не знаю). Ранки, які залишаються від погразної мною кутикули - загоюються на багато багато швидше. На диво, цей крем догодив і мені і моєму чоловіку, з більш огрубівшою, але ніжною шкірою ( ну авжеж я його заставила прийняти участь в тестуванні, без вмовлянь ніяк ахаха)

До цього, в мене був банановий. І якщо з дією цього крему я була добре знайома, то ось аромат мене вразив. Це якась зефірно морозивна хмаринка, легкості, нідності і магії. На стільки ніжний, вершковий смак, що викликає бажання їсти. Аромат ще довгий час тримається на шкірі, зберігаючи ванільно-фруктовий шлейф.

Подібне пакування, мені більш подобається а ніж звичайна туба. Він більш практичний, для того що б таскати його на роботу чи у подорожю Міцний пластик, кришечка щільно закривається - все ідеально. Наразі продукт розпродан на сайті, але тим хто полюбляє солоденьку гурманіку в подібних засобах , раджу пошукати його )))

Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size
Магія єдиноріга в кишені : Mermade Magic Unicorn Travel Size