you_lady3

Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair"

Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair"

Олійка "Total Repair" з рідким шовком для інтенсивного відновлення волосся залишила на мене дуже позитивне враження. Цей засіб став справжнім порятунком для мого волосся, яке часто піддається впливу високих температур та хімічних засобів.

Перше, що я помітила, — це легка текстура олійки. Вона швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску та не обтяжуючи волосся. Після нанесення волосся стало помітно м'якшим і більш слухняним, а також набуло здорового блиску.

На відео ви можете побачити як я не розібралась як натискати спочатку, тому думала що банка бракована, але ні-натискайте сильніше🤌🏼

Однією з основних переваг цієї олійки є її здатність ефективно відновлювати пошкоджені ділянки волосся. Рідкий шовк у складі продукту глибоко проникає у структуру волосся, зміцнюючи його зсередини і надаючи додатковий захист від негативних впливів зовнішнього середовища.

Олійка також допомагає в розплутуванні волосся, що особливо корисно для тих, хто має довге або кучеряве волосся. Крім того, вона має приємний аромат, який залишається на волоссі протягом тривалого часу. Баночка зручна, можна носити з собою в сумочці🥰

Я використовую олійку як на вологе, так і на сухе волосся, і в обох випадках результат перевершує всі очікування. Волосся виглядає доглянутим, здоровим і блискучим.

Загалом, олійка "Total Repair" з рідким шовком — чудовий вибір для тих, хто прагне відновити та покращити стан свого волосся. Рекомендую її всім, хто шукає ефективний засіб для інтенсивного догляду)

Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair"
Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair"
Рідкий шовк для інтенсивного відновлення волосся "Total Repair"