olenamoli

Дерматологічна сироватка Hyalu B5 від La Roche-Posay

Дерматологічна сироватка Hyalu B5 від La Roche-Posay

Ще навесні купила набір сироваток від La Roche-Posay, цікаво було спробувати різні та обрати найкращу для себе.

Про новинку Mela B3 вже писала тут https://club.makeup.com.ua/post/37183/
Враження неоднозначні, більше зі знаком "-".

А сьогодні розповім про сироватку для корекції зморшок і відновлення пружності чутливої шкіри.

У мене міні в 10 мл, флакончик пластиковий, піпетка скляна. В повній версії 30 мл все зі скла. Виглядає флакончик чудово, океанічний блакитний колір не може не радувати око.

Сама сироватка прозоро-мутна, має доволі яскравий парфюмерний аромат зі спиртовими нотками.

Текстура рідкого силікона, саме тому вона може візуально згладити нерівності шкіри, заповниши їх.

За описом виробника сироватка має 3 основні дії:
●тривале зволоження;
●відновлення та підсилення захісних функцій;
● розгладження зморшок.

Дерматологічна сироватка Hyalu B5 від La Roche-Posay

В складі 3 активи:
○ 2 види гіалуронової кислоти
○ вітамін B5 (він же пантенол)
○ мадекассосід (активний компонент азіатської центели).

Взагалі склад достатньо короткий і основу в ньому складають вода, гліцерин, спирт, силікони. Досить суперечливо, як для дерматологічної сироватки.

Мої враження:
Ніякої дії, окрім легкого зволоження, я не помітила. Сироваткою не дуже приємно користуватися, тому що вона залишає липкість, є відчуття плівки на обличчі, підсилюється жирність.

Використовувати Hyalu B5 вдень для мене зовсім не варіант. Ввечері наношу міст/термальну воду, одразу на вологе обличчя цю сироватку і закриваю кремом - тоді більш менш приємні відчуття. Але однозначно не рекомендую цю сироватку для жирного та нормального типу шкіри. Власниці комбі - можуть спробувати, для сухої шкіри - теж рекомендовано.
У мене комбі, але на цій міні наше знайомство з Hyalu B5 закінчиться.