Ta_nyaaaaaaa

Якісне комбо для шовкового волосся. Моєму волоссю вони сподобалися!

Якісне комбо для шовкового волосся. Моєму волоссю вони сподобалися!
Якісне комбо для шовкового волосся. Моєму волоссю вони сподобалися!
Якісне комбо для шовкового волосся. Моєму волоссю вони сподобалися!

Я обожнюю брати шампунь + бальзам/маска, так як часто у дуеті вони діють дуже круто. Цього разу я теж не прогадала.

тут же розпакую і поділюся результатом на відео 👇🏻

Якісне комбо для шовкового волосся. Моєму волоссю вони сподобалися!

Набір із двох позицій міститься у картонній коробці, всередині якої багаторазовий лляний брендований мішечок. Мені дуже подобається таке пакування, бо його можна використовувати й надалі. Також приємно таке презентувати у подарунок чи отримати 😇

Склад набору:

Безсульфатний шампунь для нормального волосся Joko Blend Truly Natural об‘ємом 250 мл

Бальзам для всіх типів волосся Joko Blend Deep Care, об‘єм якого також 250 мл

Це є безсульфатний шампунь і призначений він для нормального типу волосся.

Так як моє волосся відразу гарно реагує на будь-який безсульфатний шампунь, то з цим проблем також не виникло. ОДНАК якщо ви вважаєте, що Ваше волосся не любить безсульфатні шампуні, то просто дайте йому час, адже період звикання може тривати до 3 тижнів.

Кришечка у форматі диск-топ працює гарно, дозувати продукт легко.

Шампунь має гелеву прозору консистенцію середньої густини. Незважаючи на те, що він безсульфатний, піниться чудово.

Має аромат чистоти, схожий на парфуми. Такий освіжаючий, дуже приємний.

У своєму складі містить гліцерин, протеїни пшениці, сафлорову олію, екстракти фукуса і ламінарія, ефірну олію розмарину, які під час очищення додатково доглядають за волоссям, укріплюючи й пом’якшуючи його.

ВРАЖЕННЯ. Шампунь мені нереально сподобався від аромату до ефекту очищення. Під час промивання й змивання коренів я відчула як моє волосся стало більш м‘яким.

На частоту миття він не вплинув жодним чином - стандартних 3 дні продовжую мити волосся.

Після шампуню воно не сплутане, а навпаки легко розчісується, м‘яке, шовковисте, гладке і більш сяюче.

Шампунь супер і тим, що окрім звичайного очищення він має доглядові властивості, а це складно не помітити по ефекту після його застосування.

Він теж не залишив мене байдужою.

Позиціонується як засіб для всіх типів, тому спочатку ставилася до нього скептично. Пов’язано це з тим, що мож волосся доволі вибагливе: пористе, сухе і неслухняне.

Тож для мене важливо не лише базове пом‘якшення, а й глибоке зволоження, розгладження. Саме це я отримала від бальзаму з набору.

Дозатор у форматі помпи працює добре, дуже зручний. І можна закривати/відкривати поворотом убік.

Бальзам має густу текстуру білого кольору.

Аромат ідентичний шампуню, нагадує свіжі парфуми з вайбом чистоти.

У складі містить aha-кислоти, авокадо, вітамін е, макадамія, мигдаль, молочна кислота, морські водорості, протеїни. Вони направлені на зволоження, живлення, розгладження, відновлення.

ВРАЖЕННЯ. Бальзам справився з моїм вибагливим волоссям. Воно стає наповненим, більш щільним, розгладженим, сяючим. Здорове і міцне на вигляд. Такий ефект мене більш, ніж влаштовує.

Хочу відмітити і його економність. На мою довжину нижче лопаток мені вистачає близько 5-7 натисків. По баночці бачу, що виходить дуже економно.

Цей бальзам - моє однозначне ТАК у догляді за волоссям. Адже він закриває усі його потреби, тому маски я тепер використовую рідше 🥰

Ну дуже подобається результат від двох бюджетних і легких у використанні засобів!