Дарина🦉

Choko White

Choko White
Choko White

Сьогодні про нашумілий Choko White від Landor. Очікувала я на солодкий білий шоколад, але, щось пішло не так!

Класифікація: нішева
Тип аромату: деревинні, квіткові
Початкова нота: Апельсин, Апельсиновий цвіт, Лічі, Мандарин, Неролі
Нота серця: Болгарська троянда, Геліотроп, Лікер, Орхідея, Фіалка
Кінцева нота: Боби тонка, Білий мускус, Ваніль, Кедр атласький

У мене 3 мл (круто, що є різні формати у бренда, пробничкі і мініатюри і великі об'єми).

Мені дуже подобається пакування мініатюр, виглядає дуже гарно та презентабельно, дуже класний варіант для подарунку , обрати декілька парфумів в маленькому об'ємі для знайомства.

Тож Choko White, де мій білий солодкий шоколад?!

Що відчула, коли тільки нанесла парфум?!

Це апельсин та солодкий мандарин, з солодкими нотами білих квіточок ( в мене асоціяція з маленькими білими дзвіночками). Але ж я чекала, що одразу буде мені білий шоколад!

Через хвилин 20, з'являється приємний мікс квітів, свіже солодкий аромат. Це ніжна, пудрова фіалка та моя улюблена орхідея.

Мені сподобався парфум, і я вирішила, що це вдалий свіжий, та в одночас солодкий квітковий аромат! І шоколаду тут не буде!

Але, через деякий час, з'явилась приємна солодка з гостринкою ваніль. Та приємний насичений кедр, який залишає після себе шлейф.

І це поєднання, нарешті нагадало мені білий шоколад. Оті гарні шоколадні білі плитки, в які додають цитрусові, різноманітні квіти та спеції! Це точно він!

Я дуже задоволена, що мені вдалось розшукати цей шоколад! Задоволена ароматом на всі 100!

Аромат відчуваю десь годин 5 на шкірі, на одязі довше! Обрала його саме для прохолодних вечорів. Спочатку він здається свіжим, а під кінець він дуже теплий, спокійний, з ним дуже комфортно, така тиха та спокійна, солодка атмосфера....

🤍

Choko White
Choko White
Choko White
Choko White
Choko White