Чистикова Дар'я

Знайомство з Fantasy Community Perfumes

Знайомство з Fantasy Community Perfumes

Поповнення у мої колекції парфумів та за сумісництвом перше знайомство з американським брендом нішевої парфумерії Fantasy Community Perfumes — свіжий, солодкий та спокусливий аромат Long Island 🥰

Аромат представлений у матовому скляному флакончику. Він прозорий, тому закінчення парфуму не стане для вас неприємною несподіванкою.

Об'єм 30 мл, але є "дозування" і по-менше. На фронтальній стороні структурована наліпка, до неї дуже приємно торкатися. Взагалом дизайн простий, але виглядає стильно, є в ньому свій шарм.

Піраміда аромату Long Island наступна:

Верхні ноти: Мандарин

Середні ноти: Полуниця, Квіткові ноти

Базові ноти: Ваніль

На старті я чую кисленькі цитрусові, не прям чистий мандарин, а наче мікс з лимону, апельсину та маленьких клементин. Обожнюю цитрусові ноти, вони асоціюються у мене з відпочинком та морем, вони тут такі освіжаючі, наче бриз. Далі вступають ніжні та тендітні ноти білих квітів. Нажаль полуниці я тут зовсім не чую, щось вершково-квіткове так, але полуниця точно ні. Ваніль тут господиня, така привітна та всепоглинаюча, відчувається яскраво весь час.

По асоціаціям: ...Туреччина десь на початку травня. Ти неспішно бродиш по базару та допиваеш свій турецький лимонад. Проходиш повз арку з квітами та несподівано опиняєшся у відділі солодощів, тут просто гори солодощів, кінця-краю не видно. Передчуття цієї солодкості вже фізично відчувається у горлі. Ти губишся у всьому цьому різноманітті, все таке привабливе та ароматне: ванільна пахлава, мандариновий рахат-лукум, пішманіє з полуницею... ох, хочеться спробувати все 🤤

Я просто не можу насититися ароматом, він настільки привабливий, його хочеться вдихати знову і знову. Припаде до душі любителям ванілі та цитрусових нот, а також поцінювачам шлейфовості у ароматах.

Стійкість прекрасна, 6-8 годин чую його активно, далі лише зблизька. До одягу він чіпляється хвацько, до прання 👌

Сміливо можу радити його всім любителям солодких та насичених ароматів. Тепер з впевненістю можу віднести себе до шанувальників нестандартних нішевих ароматів згідно філософії Fantasy Community Perfumes 🥰

Дівчата, а ви вже знайомі з FCP? Встигли знайти свого фаворита?