Винник Катерина

Lancôme advanced Génifique night. Нічний регенеруючий крем для обличчя

Lancôme advanced Génifique night. Нічний регенеруючий крем для обличчя
Lancôme advanced Génifique night. Нічний регенеруючий крем для обличчя

Я прихильниця Apivita. І останнім часом використовувала денний та нічний креми від неї. Але нічний закінчився і я попросила його мені подарувати. Але отримала замість нічного денний крем Apivita (в попередньому пості я робила порівняння між денним крем та крем-гелем на основі цього "промаху"))) і нічний від Lancôme.

і ось, за місяць використання пишу думки стосовно останнього..

Lancôme advanced Génifique night. Нічний регенеруючий крем для обличчя

Чорна скляна баночка з захисною втулкою. На кришечці - лого бренду. Мило)

стосовно наповнення - крем , на перший погляд, "важкий". Коли лише відкрила - подумала, що швидко закінчиться, бо він густий.

але по факту виявилось, що достатньо економний. попри свою густину, він ніби тане при нанесенні.

стосовно ефекту після місяця використання (в описах на сайтах обіцяють "підтягнуту та доглянуту шкіру вже за тиждень використання")

то сказати, що прям цей крем прям "вау" - не можу. Можливо, через те, що в мене немає особливих проблем зі шкірою і просто немає чого виправляти. Мені поки що достатньо підтримувати те, що маю) А от моі міжбровні складки лише ін'єкція прибере, а більше мені жалітись ні на що)

тому як на мене - зволоження забезпечує, алергії не викликає, комедони не утворюються) але з цим впорається і менш дорога косметика.

Але за досвід "спілкування" з продуктом - вдячна)

Та для 30+ без особливих потреб крем за 3к вважаю трохи "занадто"))) я все ж братиму щось більш "земне" в плані вартості) але це суто мля думка)

можливо, для більш зрілої шкіри результат буде більш виразним. але в мене поки моя група, 30+)