Анна Ліннік

Набір для волосся “Chi Power Plus”, допоможе?

Набір для волосся “Chi Power Plus”, допоможе?

1. Стимулювальний шампунь-ексфоліант Chi Power Plus Shampoo. Цей шампунь не призначений для щоденного використання якщо звернути увагу на назву, спочатку я його так і планувала використовувати, хоча виробник заявляє що можна використовувати його щодня.

➕ приємна текстура та аромат, надовго вистачає

➖ погано піниться та очищає шкіру голови, навіть для щоденної основи замало, використовувала для щоденної основи і не задоволена взагалі, в мене жирний тип шкіри голови і навіть звичайні шампуні з очищенням справляються краще

Висновок назва не збігається з функціями, планувала для більш глибокого очищення використовувати декілька разів на тиждень, але використовувала на щоденній основі.

👎🏻 5 з 10 балів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ якщо жирний тип шкіри якщо сухий можете спробувати.

2. Стимулювальний кондиціонер Chi Power Plus Conditioner.

➕ можна наносити не тільки на довжину, але й на шкіру голови, завдяки складу; гарно зволожує довжину і розплутує волосся; надовго вистачає; має приємний травʼяний аромат

➖ тільки пакування, якщо використали половину готуйтесь до експірієнсу "вичави мене" 😄

👍🏻 10 з 10, рекомендую

3.Вітамінний комплекс для росту волосся Chi Power Plus Vitamin Treatment. А ось ця сироватка це 🔥

➕ виробник багато чого обіцяє, але по факту, прискорює швидкість росту волосся; освіжає шкіру голови; приємна не жирна текстура тому не бруднить голову, для мене це важливо

👍🏻 100 з 10. Однозначно рекомендую, планую повторити ще, з випадінням волосся не бореться, але дуже прискорює ріст волосся 😻 Найкращий засіб який не МІСТИТЬ, що важливо гормонів і працює 🔥

Отже, набір крутий і саме головне ПРАЦЮЄ, можу рекомендувати на подарунок комусь або собі коханій 🧡 Всім добра та миру, дякую за активність 🧡