Darina🦉

Спрей після депіляції

Спрей після депіляції

Сьогодні, про круту знахідку для власниць чутливої та роздратованої шкіри! В мене дуже бліда, тонка та чутлива шкіра. І завджи після гоління, депіляції, навіть просто при тривалому перебуванні на сонці, з'являються почервоніння, роздратування та сухість.

Бренд Piel Cosmetics дивує своїми засобами, якістю, і дуже великим асортиментом продукції (той випадок, коли хочеться спробувати все і одразу!)

Тож, сьогодні про класну новинку - 💦 Спрей після депіляції!

💦Переваги засобу та склад від виробника:

  • Він ефективно попереджає появу подразнення та запалення;
  • Легко наноситься та миттєво вбирається, не залишає відчуття липкості чи жирності на шкірі;
  • Усуває відчуття дискомфорту;
  • Не залишає слідів на одязі;
  • Не викликає відчуття печіння;
  • Не містить барвників, парабенів та інших консервантів;
  • Можна використовувати для догляду після електроепіляції.
  • Зволожують шкіру;
  • Попереджають пересихання, стягнутість, лущення і свербіж
  • Заспокоюють і повертають відчуття комфорту та привабливий сяючий вигляд.

💦Основні активні компоненти:

Наносрібло – має унікальні та безпечні антибактеріальні і протизапальні властивості. Усуває запалення, сприяє швидкому загоєнню мікротравм, захищає шкіру.

Гіалуронова кислота – відновлює водний баланс та захисні властивості шкіри, утворює захисний шар на поверхні, не порушуючи процес дихання і на закупорюючи пори. Прискорює регенерацію. Це природний компонент, який підходить для всіх типів шкіри та необхідний для захисту від сухості, ультрафіолету, вільних радикалів.

💦Спрей представлен в зручному форматі (можно брати з собою). Біла, матова міцна, пляшечка. Добре працюючий дозатор (пульвезатор). На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 250 мл.

💦Текстура - рідина, прозорого кольору, як звичайна вода. Дуже легко наноситься та швидко вбирається в нуль. Не залишає після себе жодних слідів!

💦Аромат - повністю відсутній.

Цей спрей, я почала використовувати щодня (не тільки після використання електроепілятора, бритви, або смужок). Бо він дуже глибоко зволожує шкіру (в мене буває, від сухості, на ногах аж "побілка"). Тому це дуже класний варіант для зволоження, не треба маститися кремом, чекати поки він вбирається, пшик-пшик і пішла!

Миттєво заспокоює шкіру, ці червоні крапочки після епілятора (на білій шкірі то жах, як це виглядає)!

На наступний день подразнення та запалення мене не турбують (як зазвичай!), мені здається і колір шкіри став набагато рівним.

Він зовсім невагомий на шкіри.

Дуже економічний в використанні, завдяки своїй текстурі

Сприяє загоюванню, є проблемні місця на ногах від взуття, натертості, це моє спасіння в літку!

Дієвий спрей, зволоження та заспокоєння в одному флаконі! Раджу всім цей багатофункціональний засіб!

💙

Спрей після депіляції
Спрей після депіляції
Спрей після депіляції