Alina_Demchenko

А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood

А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood
А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood
А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood
А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood

Авжеж я заздарю людям, в яких нема прищів. Болючі червоні штуки - дуже сильно псують настрій, особливо коли вони болять. Приходиться бити себе по рукам, що б не чіпати їх і не зробити гірше. Тож такий винахід як патчі від прищів стало для мене гарним помічником. Скажу одразу - спершу відносилась скептично, але дізнавшись з клубу як правильно користуватися і який ефект вони дають, зрозуміла що це дуже корисна штука.

В упаковці патчів від Girlwood знаходиться 3 підложки, в особистих крафтових пакуваннях, на яких і знаходяться ці магічні наліпки. На кожній 36 наліпки: 12 великих ( діаметром близько сантиметру, може більше) і маленьких 24 ( десь 0,5). Вони напівпрозорі, білі, але при контакті з шкірою, стають майже прозорими.

Патчі легко приклеїти до запалення і з ним можна робити все ще завгодно. Навіть моя звичка спати обличчям в подушку - не зуміла здерти патч без моєї згоди.

А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood
А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood
А що, так можно було ? Патчі від прищів Girlwood

Я використала не так багато ( чекала прищів), але вже можу зробити висновок про продукт. ВІН ПРАЦЮЄ. І доречі їх не видно на обличчі : подивіться на фото і знайдіть три патчі )))

Засіб треба клеяти від 2х до 8 годин.Мені зручніше це робити як раз на ніч. Під час звичайної рутини, я клею на запалення і залежно від виду запалення - патч по різному працює.

Прищам, які починають тільки вилазити, він не дає і шансу - вони просто пропадають, запалення на ранок як і не було.

Прищі в яких вже зібрався гной, патч допомагає витягнути його, без жодних неприємних відчутів. Головний лайфхак який я дізналась від дівчат , його треба легко проколоти і тоді, все що там є, залишиться на патчі, а ось запалення після цього не буде.

Що до великих недорівших прищів і залишку великих - тут трошки складно. Але я краще просто покажу

Хочу познайомити вас з одним з моїх прищів. Він болючий, зібрав навколо себе своїх маленьких мерзотних друзів. Хоча на фото не видно, але він має великий ореол, який знаходиться всередині. Тому ліпимо великий патч.

Що ми бачимо на наступний ранок ? Вже не такий страшний ?

О так, набряк спав, він став не таким випуклим і не таким болючим. Авжеж я могла повторити процедуру, але через добу - він зрозумів що тягатися зі мною і патчами Girlwood в нього нема сильонок.

Доречі помітила від цих патчів, легкий матуючий ефект, такий приємний бонус ))

Прищ став менший ща розміром. Запалення теж зменшилось.

Залишки гною, теж влізли назовні, а ранка від нього - зникла швидше. Що до того, чи стало менше боліти - не знаю, в експеременті прийняв участь мій чоловік.

Доречі він ставив що патч вночі "піде", але той тримався до ранку )))

Ось така прищава історія з щасливим кінцем, яка доказує дієвість данного засобу.

МОЯ ОЦІНКА 5/5)))