Ta_nyaaaaaaa

Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри

Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри

Натуральний склад, приємний аромат, легка текстура, ідеальний для чутливої шкіри - дійсно СКАРБ!

Дівчата з подразненнями, висипаннями, як надмірною сухістю, так і жирністю шкіри, зверніть увагу 😉

У тоніка дуже простий, але і стильний дизайн: темне скло, чорний дозатор-спрей.

Дозатор працює чудово, розпилює дуже широко і дрібно.

Об‘єм флакона складає 100 мл.

Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри
Спасіння для моєї чутливої проблемної шкіри

Склад також лаконічний, всі компоненти є натуральними (всього 4 складники)::

💧 вода - базовий розчинник

🥀 гідролат даманської троянди - володіє зволожувальними, тонізуючими та заспокійливими властивостями, є антиоксидантом, допомагає зменшити почервоніння і подразнення

🪵 екстракт кори чорної верби - є джерелом саліциловоі кислоти, допомагає очищати пори і зменшувати запалення. Має антибактеріальні та протизапальні властивості. Особливо корисна для проблемної та жирної шкіри

🫐 екстракт плодів чорниці - багатий на антиоксиданти, вітаміни, допомагає захистити шкіру від впливу вільних радикалів і навколишнього середовища. Гарно зволожує шкіру, покращує її тонус і текстуру.

Тонік має усім звичну водичкову текстуру без забарвлення.

Аромат ягідно-квітковий, а саме трояндовий, дуже приємний.

Я уже згадувала і хвалила аромати косметики Mixtura, тому хочу повторитися, що так ПРИЄМНО має пахнути УСЯ натуральна косметика, щоб нарешті не відштовхувала людей різкими трав‘янистими запахами, які не всім до душі))

Застосування у мене стандартне. Спочатку вмиваюсь гелем або пінкою. Потім тонік розпилюю відразу на обличчя, не використовуючи ватного диску.

Мені дуже подобається миттєвий освіжаючий ефект, який супроводжується приємним ароматом, мов пелюстки троянди гладять обличчя.

Тонік не викликає жодного дискомфорту: жирності, липкості, стягнутості, свербежу, при тому, що моя шкіра ДУЖЕ чутлива.

Окрім тонізаціі помітила й інші позитивні зміни. Уже приблизно після тижня використання стан шкіри почав покращуватися, а саме зменшилися висипання, тон став більш рівним і світлим, нові висипання не з’являються.

Крім того, використання тоніка припало на період загострення періорального дерматиту і акне у зоні щічок. Отут він мене чудово і врятував. Знімає почервоніння, свербіж, сухість, лущення. Це помітно відразу після використання.

Шкіра дуже гарно сяє після нього, виглядає більш здоровою.

Як додаткове зволоження теж працює гарно, у той час працюючи над виділенням себуму (у себе я спостерігала позитивні зміни на чолі).

Тонік підійде усім. Виконає не лише базові запити по типу зволоження, а й попрацює над проблемами.

Мені дуже сподобався, тому тепер на етапі тонізаціі використовую ЛИШЕ його 💗