alena.rosee

LUSH | Ополіскувач

LUSH | Ополіскувач

Субота - день цікавих засобів !

Я ще той Лаші фан, тому спробував вже майже все в асортименті магазина, складно чимось мене здивувати у бренда , але здивую мабуть вас

🤣

Сьогодні про твердий ополіскувач для ротової порожнини 🌿

Зараз наші бренди все частіше і частіше випускають тверді шампуні та кондиціонери, якими вже нікого не здивуєш , але ось у Лаш ці продукти були вже років 20 тому , якщо не раніше (це настільки я слідкую за брендом).

Про гарні ініціативи бренду я писала в дописі Charity , якщо стисло: бренд має все мега екологічне , сертифіковане , купляє компоненти по правилам Справедливої торгової , перероблює свої ж банки та займається благодійністю по природі та тваринам.

Що ж це таке ?

Пакування: пластикова баночка (яку потім можна здати на переробку і отримати бонус) де написана вся інфа.

Також вказано склад та портрет та ім'я того , хто замішав продукт на Лаш кухні (таке є у всіє продуктів) та дата виготовлення. В мене продукт замішав Анатолі 🤭

✨На вигляд це блискучі м'які льодяники , які моментально розтворюються.

✨По запаху це солодка м'ята, але у бренда є аромати і цікавіші , я взяла банальний мятний )

✨Як використовувати : взяти цю пастилку до роту, додати трошки води і прополоскати рот як звичним ополісквачем .

💚Ну по- перше - це мега зручно!

💚по - друге - хто шукає натуральність , то натурально 🌿

💚по -трете - реально освіжає на довгий час подих та має приємний смак, не щипає , не пече.

Дуже зручно брати з собою в дорогу , так як взагалі не займає місця і не важить багато. Я прям оцінила! ☺️

В банці 70 штук, тому вистачить надовго особливо якщо брати саме як тревел формат . 🫧

🫧Також можна парочку пастилок закинути в сумочку і коли десь в ресторані чи на побаченні треба освіжитись , це нереально зручне рішення.

У бренда в такому форматі є і зубна паста , що також мега зручно 💙

Знаєте бренд Лаш? що пробували?