Alina_Demchenko

Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean

Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean

З натуральними, крафтовими виробами для тіла, я вже давно знайома і можу завірити, що різниця дійсно є. Так як моя гарна знайома покинула країну, я залишилась без своїх улюблених натуральних засобів, в тому числі і мила. Бренд Мікстура, наче почув мої думки і створив засіб, який відповідає моїм потребам.

Мило знаходиться в індивідуальній бумажній упаковці, через який гарно відчутно цей запах. Певний час продукт лежав в закритій шафі і кожен раз відкриваючи її - добре відчувався аромат. Пакування легко відкривається, точніше відривається)) Брусок вагою в 100грам, має прямоугольну форму, трошки нерівну. Видно гарно текстуру цього засобу. Вона трошки шороховата, але приємна на дотик. Не знаю як ви, але я люблю подібні асиметричні брусочки мила, часто гіпнотизував мене сам процес розрізання подібних шматочків.

Чому саме Ocean? Свіжий, солонуватий аромат, наповнює мою уяву картинами з мого минулого, як перед самим штормом, сидячи подалі на пляжі, холодною осінню, я спостерігала, як темні грозові тучі повзли з гір, і все більше затягували горизонти темно синім відтінком. Вітер став сильнішим і морський бриз, димкою осідав на моїй шкірі. Цей холодний, солонуватий аромат, засів в моїй голові на довгі роки, і ось він знову на моїй шкірі. Так, одна з причин чому саме це мило мені довподоби - його аромат.

Інша - його антибактеріальні властивості. Засіб доволі лагідний, але гарно підсушує запалення на шкірі, добре очищує її від забруднення .

Мило гарно вспінюється, дає щільну і дуже ароматну піну. Якщо хочете використовувати для тіла (як наприклад я, для спини)- краще використовувати мочалку ( так зручніше, легше вспінити). За час використання я не відчула стянутості чи появи шелушіння. Після використання - використовую зволожуючі засоби ( ну по перше засіб взагалі для рук, але я інколи використовую його на ділянках спини, через висипи, тому мені і потрібен після лосьйон. На руках, мені додаткового зволоження після цього мила - не потрібно).

Сохне мило доволі швидко ( я кладу його в пусту, суху баночку з під скрабу Мермейд.) . Після застосування аромат в ванній кімнаті стоїть ще деякий час, як і на шкірі.

Саме це мило, я б радила людям, які теж знають що таке прищі на спині і жирна шкіра. По факту, це мило дуже схоже на той же Safeguard і інші подібні засоби, але більш лагідний через відмінності в складі. Для сухої шкіри, я б радила зовсім інше мило від цього виробника ( наприклад дівчата радили Апельсинове - має гарний аромат і містить в складі зволожуючі компоненти). Це й же виявився ідеальним доповнення для моєї ванної кімнати.

Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean
Релакс на берегу океана: Mixtura Soap Ocean