Milans

Рідкий хайлайтер для обличчя Dior

Рідкий хайлайтер для обличчя Dior
Рідкий хайлайтер для обличчя Dior
Рідкий хайлайтер для обличчя Dior

За першу половину літа - встигла прибрати багато чого… Не виключенням став рідкий хайлайтер від діор, точніше два. Dior Forever Glow Maximizer Highlighter у відтінках Gold та Pearly 🫶

Я давно користуюсь сухим хвйлайтером від діор, та навіть маю запаковану «про запас» Dior Forever Couture Luminizer Highlighter Powder, проте цікавість спробувати рідкий не полишала мене. Обрала найсіяючий pearly, та з ноткою засмаги gold.

Обидва відтінки дуже гарні, та ідеальні в плані нанесення, «розтушування», та «застигання». Але мені здається треба було брати відтінок nude 🤔

По перше, я не знаю чим думала коли брала Pearly 🤣 бо в мене такий э від діор тільки сухий 👇 навіть колись робила на них відео

https://club.makeup.com.ua/looks/5701/

Але нічого, то ж сухий 😂 а це рідкий 🤌 проте можливо я рідкий подарую мамі, хоча напевно їй краще купити у відтінку Rosy або Peachy , буде як хайлайтер та румяна 👌

Стосовно відтінку gold, то з ним не помилилась, але він - сезонний, з ним мені потрібен хоч якийсь мінімальний загар, тоді це виглядає гарно, бін трохи бронзує та загалом виконує роль бронзеру та хайлайтеру одночасно.

Рідкий хайлайтер для обличчя Dior
Рідкий хайлайтер для обличчя Dior
Рідкий хайлайтер для обличчя Dior