Alyona Fedyk

Тональний крем від Estee Lauder: чому його так люблять блогери та візажисти

Тональний крем від Estee Lauder: чому його так люблять блогери та візажисти

За багато років своєї любові до тональних засобів я була дещо полігамна: змінювала косметичку сотні разів, імпровізувала, металась між люксом та бюджетними засобами, шукала ідеальний варіант, яким і виявився для мене Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10.

Якщо комусь важливо, додаю склад:

  • Water/Eau/Aqua, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polyglyceryl-3 Disostearate, Magnesium Sulfate, Tribehenin, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Methicone, Polymethylsilsesoquioxane, Laureth-7, Disteardimonium Hectorite, Cellulose Gum, Propylene Carbonate, Xanthan Gum, Pentaerythrityl Tetra-Di_Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Alumina, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate
Тональний крем від Estee Lauder: чому його так люблять блогери та візажисти

Цей тональний крем використовують і мої подруги, які ще ні разу не висловились негативно у бік цього красунчика.

Мої вимоги завжди були скромні: аби тональник був стійким, не створював дискомфорт на шкірі (липкість, жирний блиск, надміркову щільність), не провокував запалення, а також ідеально сконтактувався з моїм тоном обличчя. До речі, колекція Double Wear нараховує дуже велику кількість відтінків: з позначками N (природній підтон), W (жовтий) та C (рожевий).

На літо я обираю відтінок 2N1 Desert Beige (хоча навіть його мені доводиться доповнювати бронзером, але з темнішим поки не ризикую), на зиму – 1N1 Ivory Nude. Зауважу, що останній не дуже світлий.

Мої особисті спостереження:

  • стійкість – 10-12 годин, бездоганно тримається і не плямиться протягом усього дня, навіть у спеку;
  • наноситься найкраще вологим бьюті-блендером або пензликом для тональної основи;
  • не окислюється від слова “взагалі”;
  • не утворює комедони;
  • фініш – сатиновий: для матування все ж доведеться використовувати прозору пудру.

І важлива ремарка: дозатор купується окремо та може використовуватись багато разів.