Мирослава

А чи є різниця?

А чи є різниця?

Це дві олійки для волосся, одна з них бюджетніша, а інша коштує майже в 2 рази дорожче (прикріплю фото)

Придбала я їх приблизно в один час і користуюсь паралельно. Одразу помічаю, що розхід у бальзамі-флюїді значно більший, хоч я і витрачаю на своє волосся 2 "пшики", а рідких кристалів 4.

А чи є різниця?
А чи є різниця?

І одразу без тримання напруги скажу, різниця в них не помітна. Вони обидва гарно справляються з своєю роботою, волосся після них стає блискучіше, прибирається пушистість. Зараз в мене пофарбоване волосся і я відчуваю потребу в олійці, бо волосся справді стало сухіше. Виробник зазначає, що олійки відновлюють волосини та покращують стан посіченого волосся, але чесно, цього я не помічаю навіть і трошки. Також помітно, що у бальзамі від profistyle більш насичений запах і він мені дуже приємний, після догляду завжди отримую багато компліментів.

Отож, висновок. Я справді задоволена від користування ними, навіть готова купити їх вдруге, але не бачу сенсу переплачувати за рідкі кристали, якщо бальзам флюїд справляється з своєю роботою зовсім не гірше.