Ірина 🦋

Я закохалася в цей гель для гоління з першого використання!

Я закохалася в цей гель для гоління з першого використання!
Я закохалася в цей гель для гоління з першого використання!

Звичайно ж, з продукцією Gillette я знайома дуже давно, я вже розповідала вам просто свій улюбленний станок для гоління https://club.makeup.com.ua/post/37959/ та про змінні касети від Gillette https://club.makeup.com.ua/post/39933/ . Якраз, коли я розміщувала відгуки про ці товари, я побачила що Gillette тепер має лінійку Satin Care з жіночими 🙋🏻‍♀️гелями для гоління!

Я дуже хотіла саме цей Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream з ванільним ароматом 🍨

М'яка і гладка шкіра починається з жіночим гелем для гоління Gillette Satin Care "Для сухої шкіри" Vanilla Scent . Його розкішна піна створена спеціально для сухої шкіри. Ця формула допомагає захистити шкіру від втрати вологи під час гоління.

Особливості та переваги :

🍦Формула жіночого гелю для гоління допомагає захистити шкіру від втрати вологи під час гоління 
🍦Робить шкіру неймовірно м'якою і гладенькою та захищає від порізів і подряпин 
🍦Сприяє поповненню та підтримці природного рівня зволоження 
🍦 Розроблено спеціально для сухої шкіри

Я закохалася в цей гель для гоління з першого використання!

Пакування: Пляшка із зручним дозатором, видає тонкий струмінь гелю. Об'єм флакона 200ml

Зовнішній вигляд: Біло-прозорий гель, при змішуванні з водою перетворюється на густу піну 🫧

Аромат: Скажу відразу, він ще краще, ніж я уявляла. Дуже ніжний, на мій погляд, це ваніль з якимись квітковими 🌸нотами, не пахне гурманською ваніллю або ваніліном з пакетика. Аромат чарівний

Пеніться гель дуже добре, як і усі інші від Gillette. Гоління 🪒 проходить легко та приємно, завдяки чудовому аромату 🥰. Шкіра після нього не пересушена, м'яка та гдадка. Так само на якийсь недовгий час цей приємний аромат залишається на шкірі. Чоловіку аромат теж сподобався, сказав що буде використовувати його разом зі мною, так що можна не купувати йому другий окремий гель 😂

Коли гель закінчиться, я обов'язково повторю його. Тепер мені хотілося б мати якийсь крем для тіла з таким ароматом 😉

Також у лінійці Satin Care, я багато іншіх ароматів:

🪴Gillette Satin Сазі Sensitive Skin Shave Gel for Woman

🥑Gillette Satin Сазі Avocado Twist Shave Gel for Woman

🌰Gillette Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk Shave Gel

🪻Gillette Satin Сазі Lavender Kiss Shave Gel for Woman

🫧Gillette Satin Care Dry Skin Shave Gel

🍭Gillette Satin Care Olay Violet Swirl

А вы тестували ці жіночі гелі для гоління?