Vikulyk

Дитячий очищуючий гель для тіла і волосся від Relastil

Дитячий очищуючий гель для тіла і волосся від Relastil

Саме тому я обрала гель від аптечного бренду Rilastil, який давно на ринку і дбає про якість і безпеку.

Гель доволі ріденький, прозорий, з трав‘яним ароматом і зручним дозатором.

Він економний, адже з баночки витискається невелика кількість засобу. Також об‘єм доволі великий, 400 мл якого вистачить надовго.

Дитячий очищуючий гель для тіла і волосся від Relastil

Склад делікатний, він не містить парабенів, SLS, барвників, та інших хімічних агресивних складників.

Серед корисних елементів тут: провітамін B5, вітамін E, sodium PCA,)

Моїй дитині три роки і ми досі використовуємо дитячу косметику і думаю, що ще довго це будемо робити, адже шкіра у неї така ніжна і чутлива, після купання ми не помітили жодних негативних реакції, інколи вона скаржиться, що від якогось засобу її може пекти, але тут все чудово.

Гель утворює ніжну, пишну пінку, ми можемо інколи заливаємо його у ванну, або просто миємось цим засобом під душем. Моя маленька доня дуже любить такі спецефекти, грається з пінкою і сама нею вмивається.)

Волосся гарно промивається, воно чисте і блискуче, буває що пінка може трішки попасти в очі, але вона не плаче і не жаліється, купання проходить без сліз.

Шкіра після купання не пересушена, не виникає ніяких подразнень чи почервонінь, все гаразд, ми в надійних руках.