Lily♥️

Зволоження губ, бальзам-кондиціонер від Caudalie

Зволоження губ, бальзам-кондиціонер від Caudalie

Кондиціонер для губ Caudalie зволожуючий антиоксидант.

Яка дія продукту: олія виноградних кісточок з поживними властивостями та поліфеноли винограду з антиоксидантними властивостями, що входять до складу гігієнічної помади, сприяють захисту сухої шкіри губ і усунення відчуття стягнутості на тривалий час. Завдяки танучій текстурі бальзам легко наноситься, не створюючи ефекту жирної плівки, і зволожує шкіру губ. Легкий аромат апельсину з тонкими нотками ванілі ніжно огортає губи, гарантуючи їх захист протягом усього дня.

Переваги:

  • зволоження та відновлення
  • захищає, антиоксидант
  • надає шкірі губ гладкості та усуває відчуття стягнутості

Формула: 99% інгредієнтів натурального походження.

Мої враження після використання:

Цей кондиціонер для губ, має приємний запах, але більше нагадує звичайну гігієнічну помаду. Як і у всіх інших продуктах Caudalie, в ньому не міститься парабенів, феноксіетанолу, фталатів, мінеральних масел.

Проте, я очікувала хорошого зволоженення, бо губи у мене сохнуть дуже, та навіть наносячи на ніч, зранку губи сухі. Ще раз не куплю. Ставлю великий плюс за склад! Але на цьому все.

Отже, я користувалася цим бальзамом більше місяця, на ніч він не зволожує, вдень також! Я хотіла класне зволоження, а отримала просто красивий флакончик. Можливо спробую його в іншу пору року.

Зволоження губ, бальзам-кондиціонер від Caudalie
Зволоження губ, бальзам-кондиціонер від Caudalie
Зволоження губ, бальзам-кондиціонер від Caudalie