Євгенія 👩

Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)

Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)
Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)
Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)
Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)
Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)

Всім привіт✌️

Я обожнюю сольові скраби, але не люблю коли в них є багато олій, бо завжди отримую жирність та неприємний масний ефект. Проте, скраб "Countrycation" від MERMADE повністю змінив мою думку про олійні скраби).

Розповідаю більш детально👇

Глибоке очищення, зволоження та неповторний аромат)

Скраб представлений у баночці із міцного пластику. Дизайн дуже симпатичний).

Кришка відкручується, баночку закриває міцно, не прокручується. Під кришкою була додаткова захисна мемрана.

Вага: 300 гр, витрата економічна.

Як на мене, то скраб має приємний та дієвий склад. Виділяю найцікавіше:

  • Sea Salt (морська сіль) - абразивний засіб, який допомагає видаляти омертвілі клітини шкіри.
  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (мигдальне масло) - живить і пом'якшує шкіру.
  • Persea Gratissima Oil (авокадове масло) - зволожує та пом'якшує шкіру, багате на вітаміни та антиоксиданти.
  • Vegetable Oil (рослинна олія) - Емолієнт, зволожуючий агент.

У мене скраб не викликав жодних алергічних реакцій та продразнень шкіри.

  • Спочатку засіб був ніби поділений на 2 частини - зверху олії, а знизу абразивний частинки (сіль). Тому, перед використанням я їх добренько змішала).
  • Скраб має ніжну консистенцію середньої щільності. У текстурі багато абразивних часточок, вони різної форми та розміру, відчуваються на шкірі, але не дряпають та не травмують.

Скраб парфумований, тому у нього є своя піраміда:

  • Тип аромату: деревинні, фруктові
    Початкова нота: Грейпфрут, Магнолія, Огірок
    Нота серця: Конвалія, Тубероза, Яблуко
    Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Сандал

В мене була можливість познайомитися з парфумованою водичкою Countrycation (детальний допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/47238/). Аромат скрабу дуже схожий на неї, але він не такий насичений, як парфум, звучить більш ніжно. В ньому є свіжо-квіткові нотки, які гармонійно переплітаються з ароматом фруктів та цитрусовою кислинкою. Якщо у парфумі домінували конвалії та огірки, то у скрабі домінює огірок, манголія, домашнє яблучко з бабусіного саду та десь віддалено відчуваються конвалії.

Аромат чудовий, він легкий, свіжий, ніжний, жіночний та дарує весняний, безтурботний настірій💚

Аромат залишається на тілі протягом 2-3 годин).

* Скраб у мене вже 3 тижні, а допис пишу тільки зараз, бо хотіла його добренько протестувати. Нажаль, деякі продукти бренду Mermade викликали в мене не дуже приємні враження, через те, що змінювали свій аромат через 2-3 тижні використання. На щастя, аромат скрабу не змінився, він досі приємний та неймовірно мені подобається, чому я дуже тішуся).

Скраб використовую 1-2 рази на тиждень. Він приємно ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється, не тече, не обсипається і не прилипає до шкіри.

Абразивні частки працюють дуже делікатно, не викликають ніяких неприємних відчуттів.

У процесі масажу відчувається олійність, але після змивання скрабу вона йде, не залишаючи на шкірі липкості та жирності.

Такий ефект нагадав сухі олії для тіла, коли отримуєш глибоке зволоження та сяйво шкіри, але при цьому немає жодної жирності. Я приємно вражена цьому, бо раніше олійні скраби викликали тільки неприємні враження).

Ще один метод використання:

Виробник відкрив для мене новий метод використання скрабу - зробити масаж та залишити скраб на шкірі на 15 хвилин, щось типу маски для тіла). Якщо використовувати скарб у такий спосіб, то шкіра стає неймовірно зволоженною, на стільки, що можна не використовувати додатковий крем для тіла👌

  • Глибоке очищення: Ефективно видаляє забруднення та ороговілі частинки шкіри. Після скрабу відчувається неймовірна чистота та свіжість.
  • Зволоження та живлення: Завдяки оліям у складі, скраб дає інтенсивне зволоження, усуваючи потребу в додатковому використанні крему.
  • Пом'якшення та гладкість: Робить шкіру більш ніжною та шовковистою.
  • Натуральне сяйво: Надає шкірі здорового, доглянутого вигляду.
  • Приємний, весняний аромат: мені дарує додаткове задоволення від використання💚
  • Делікатна дія: Не подразнює та не травмує шкіру.
  • Відсутність неприємних відчуттів: Не залишає липкості, жирності чи відчуття стягнутості.

Мені дійсно дуже сподобався цей скраб, він неймовірно приємний у використанні та дає чудовий ефект. Однозначно рекомендую спробувати цю новинку від Mermade.💚

Дякую за увагу💚