Anastasiia Anastasiia

Не тільки естетичний , а ще й дієвий ?

Не тільки естетичний , а ще й дієвий ?

Привіт дівчатка 👋🏻

Не передати словами скільки часу я дивилась на цей кремчик і пускала слюні 🤤

Але чесно кажучи віддавати 850 грн за звичайний зволожуючий крем для обличчя трішки давила жаба 🐸

Але вагітні гормони і "захцянки" взяли верх , і я вирішила , ну коли ж якщо не зараз ? Тим більше вагітним відмовляти не можна(в такому так точно)), то хто ж я така, щоб цьому перечити ? 🤪

І ось ця естетична насолода вже в мене )

Чесно кажучи відгуки на даний продукт ділились на захват по типу "кращого продукту в мене в косметичці ще не було" і "марна трата грошей, мені зовсім він не підійшов" (можливо ще й через це покупка даного крему відкладалась на невизначений термін)

Перше , що я можу сказати про цей крем - якщо ви естет , і обожнюєте красиву обгортку , то цей продукт просто створений для вас ! Ну око просто милується кожного разу , коли в поле зору попадає цей засіб 😍

Далі Обговоримо текстуру крему

Кремчик має гелеву текстуру і прямо тає на шкірі , шкіра з задоволенням поглинає в себе цей засіб, і ніби пʼє його 💦

Якщо чесно, то я не любитель гелевих кремів , але цей мене приємно здивував )

Шкіра через хвилини 3 після нанесення стає напитанною, пружною, бархатисто- матовою , але зволоженою! Це просто скарб для володарок жирної та комбі шкіри

БОНУС ПЛЮС, який я замітила за цим кремчиком , це те , що він прибирає мої невеличкі почервоніння , так би мовити заспокоює шкіру

Шкіра жирний блінчик - це точно не про цей крем , він зволожує , але не перенасичує шкіру , не забиває пори і навіть трішки її ніби блюрить і освітлює)

Щодо мінусів :

  1. Це ціна , ну крем відверто дорогуватий (хотілось би , щоб він коштував гривень 600🤪)
  2. Це ледь помітний аромат. Аромат квашених огірків 😅

А загалом покупкою я більш, ніж задоволена , і моя шкіра також ) Я не виключаю того варіанту , що схожий крем можна знайти дешевше , але поки я такого не зустрічала )

А які ваші враження про цей продукт ? Можливо ви знаєте дешевші аналоги цього крему ? Діліться своїми враженнями ☺️

Не тільки естетичний , а ще й дієвий ?
Не тільки естетичний , а ще й дієвий ?
Не тільки естетичний , а ще й дієвий ?