Винник Катерина

Старі-нові флакони. Сьогодні про шампуні.

Старі-нові флакони. Сьогодні про шампуні.

Я давно користуюсь натуральною косметикою без sls/sles та силіконів. Найбільше мені подобаються, звісно, тверді шампуні (через економну витратність))), але загалом (оскільки мої улюбленці зараз на паузі в постачанні) я користуюсь і звичними нам рідкими шампунями.

Бренд Helan використовує натуральні компоненти, не тестує продукцію на тваринах, є веган-продукцією.

Старі-нові флакони. Сьогодні про шампуні.
Старі-нові флакони. Сьогодні про шампуні.

Серія для волосся носить має назву Capelvenere. Особливо люблю крем для волосся.... Але зараз не про нього.

Серія має різні види шампунів. Навіть для темного волосся (з ефектом тонування на основі трав) та для "стримування сивни" (з міддю). Останнє дуже хотіла спробувати, але доля вирішила інакше, бо до мене він так і не доїхав.. але я замість нього отримала регенеруючий.

Отже, що ж з ними?

Шампунь має приємну ледве відчутну віддушку.

Колір - прозорий з помаранчевим відтінком.

Достатньо густий.

При нанесенні гарно піниться, вимиває волосся.

Результат - волосся чисте, не сплутане, навіть достатньо об'ємне.

З сайту виробника:

Збагачений екстрактом пасифлори , що забезпечує еластичність і захист, а також білками кіноа та рису, він значно покращує зволоження та ревіталізацію волосся, роблячи його м’яким і блискучим.

СКЛАД: AQUA/WATER, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, VACCINUM MYRTILLUS FRUIT WATER* , GLYCERIN* , ERYTRITOL, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, LAURIL GLUCOSIDE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, POTASSIUM ЛАКТАТ, КСАНТАНОВА КАМЕДА, ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ ДІАНТУМ КАПІЛУС ВЕНЕРІС, ЕКСТРАКТ КВІТІВ ПАСИФІЛЬЇ ІНКАРНАТА, ПОЛІГЛІЦЕРИЛ-10 ІЗОСТЕАРАТ, ПАРФУМИ/АРОМАТИЗАТОРИ, БЕНЗИЛОВИЙ СПИРТ, ЛИМОННА КИСЛОТА, ГІДРОЛІЗОВАНИЙ РИСОВИЙ ПРОТЕІН, ГЛІЦЕРИЛ НДЕЦИЛЕНАТ, ГЛІЦЕРИЛКАПРІЛАТ, ГІДРОЛІЗОВАНА КВІНОА, ТЕТРА НАТРІЮ ГЛУТАМАТУ ДІАЦЕТАТ, ГІДРОКСИПРОПІЛТРИМОНІЮ ХЛОРИД, НАТРІЮ ЦИТРАТ, НАТРІЮ ДИЛАУРАМІДОГЛУТАМІД ЛІЗИН, ГЛІЦЕРИЛОЛЕАТ, КОКО-ГЛЮКОЗИД, ФІЛЬТРАТ ФЕРМЕНТУ ЛЕЙКОНОСТОК/КОРЕНЯ РЕДИСКИ, СОРБІНОВА КИСЛОТА, МАЛЬТОДЕКСТРИН, БЕНЗОАТ НАТРІЮ, СОРБАТ КАЛІЮ.
*з органічного сільського господарства

Шампунь має також приємну трав'яну віддушку.

Колір - прозорий, без відтінків.

Дещо рідший (10%), ніж попередній.

Дорогоцінні активні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота як з високою молекулярною масою, так і в катіонній формі , а також насіння Чіа , багаті омега-3, амінокислотами, вітамінами та мінеральними солями, є важливими союзниками для уповільнення неминучого процесу старіння та помітного омолодження.

Склад: ВОДА/ВОДА, КАПРИЛ/КАПРИЛ ГЛЮКОЗИД, ВОДА ЛИСТЯ МЕЛІСИ ЛІКАРСЬКОЇ*, ГЛІЦЕРИН*, ЕРИТРИТ, НАТРІЮ КОКОЙЛГЛУТАМАТ, ЛАУРИЛГЛЮКОЗИД, НАТРІЮ КОКОАМФОАЦЕТАТ, НАТРІЮ ЛАУРИЛГЛЮКОЗА КАРБОКСИЛАТ, КАЛІЮ ЛАКТАТ, КСАНТАНОВА КАМЕДЬ, ГІАЛУРОНАТ НАТРІЮ, ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ АНТУМ КАПІЛЛ ВЕНЕРІС , ПАРФУМИ/АРОМАТИЗАТОРИ, ПОЛІГЛІЦЕРИЛ-10 ІЗОСТЕАРАТ, БЕНЗИЛОВИЙ СПИРТ, ЛИМОННА КИСЛОТА, ГЛІЦЕРИЛ UNDECYLENATE, GLYCERYL CAPRYLATE, TETRASODIUM GLUTATATE DIACETATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM CITRATE, HYDROXYPROP ГІАЛУРОНАТ ІЛТРИМОНІЮ, ЕКСТРАКТ НАСІННЯ СА LVIA HISPANICA, ЛІЗИН ДИЛАУРАМІДОГЛУТАМІДУ НАТРІЮ, ГЛІЦЕРИЛОЛЕАТ, КОКОС -ГЛЮКОЗИД, СОРБІНОВА КИСЛОТА, БЕНЗОАТ НАТРІЮ, СОРБАТ КАЛІЮ.*від Organic Agriculture

Попри схожість у складі, мені більше сподобався та підійшов другий шампунь. його використала вже 2 флакони, натомість перший досить довго "тягнувся".

Але це не значить, що він гірший. Просто мені сподобався менше.

Загалом, раджу обидва.

На цей раз вирішила підтримати українське.

Купила шампунь, збагачений оліями від українського бренду MAMASH "Поживний шампунь-терапія для сяяння та блиску волосся з цінними маслами"

Перше знайомство та перше враження:

Запах: Олійний (так, мені нагадує запах лляної та оливкової олій...), хоча обіцяють "Нішевий аромат", але я в якусь іншу нішу всунула свій ніс))))))))))))))))))

колір: прозорий, з жовто-помаранчевим відтінком.

консистенція - в міру рідка (розпливається на руці).

По складу: Aqua (Water), Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Stearamidopropyl Dimethylamine, Xanthan Gum, Olea Europaea Fruit Oil (Olive Oil), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Prunus Armeniaca Kernel Oil (Apricot Oil), Oryza Sativa Bran Oil (Rice Bran Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Beta-Carotene, Aleurites Moluccana Seed Oil (Kukui Oil), Plukenetia Volubilis Seed Oil (Inca Inchi Oil), Argania Spinosa Kernel Oil (Argan Oil), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Загалом, бачим, що олії тут повно)

Як буде на нього реагувати волосся - напишу згодом)))