Чистикова Дар'я

Пінка для душу Alfonso Mango

Пінка для душу Alfonso Mango
Пінка для душу Alfonso Mango

Продовжую знайомство з українським брендом Sovka Skincare. Сьогодні хочу розповісти про повітряну та неймовірно ніжну пінку для душу зі смачним ароматом Alfonso Mango. Розповідаю ⬇️

Пінка представлена у білому пластиковому флаконі. Дизайн наліпки передає загальний настрій та манговий аромат засобу.

Дозатор помповий, плавний та зручний у використанні вологими руками. Є поворотна функція блокування для зручності транспортування засобу. Об'єм складає 200 мл.

Сама піна ніжна та повітряна, має світло-помаранчевий відтінок.

Аромат дуже яскравий, такого стиглого соковитого манго 🥭 Він не хімозний, а навпаки натуральний і приємний.

Піна при розподіленні м'якенька, її надзвичайно приємно використовувати під час прийняття душу.

Аромат охоплює всю ванну кімнату, він неймовірний, бадьорий, свіжий та солоденький, на жаль на шкірі він довго не затримується, але купатися із ним одне задоволення 👌

Після використання шкіра себе почуває гарно, відсутнє відчуття сухості чи стягнутості. Шкіра відмінно очищена, м'яка і приємна на дотик, і не вимагає додаткового зволоження. У виробника, до речі, є і суфле з відповідним ароматом. Впевнена, що у комбо вони неперевершені ✨️

Популярність пінок для душу набирає обертів, і я скажу не дарма, дуже приємно ніжитися у хмаринці, насолоджуватися смачним ароматом та при тому отримувати гарне очищення.

Щиро раджу пінки від Sovka Skincare для цього, я і сама примітила собі наступний аромат. Тож не зволікайте, наразі діє дуже смачна акція на ці пінки😉