Чорна Юлія ❤

Kylie Cosmetics Matte Lip Kit

Kylie Cosmetics Matte Lip Kit

Усім привіт! Вже давно у моїй косметичці була відсутня червона помада, і це потроху мене бентежило. Але цей час настав! Це моя перша помада від Kylie Cosmetics , і здається це найдорожча помада у моїй косметичці на цей час 😅

Тож ділюся враженнями по повній)

В мене Kylie Cosmetics Matte Lip Kit №402 - Mary Jo K - матова помада + олівець.

Олівець :

- ідеально підходить під помаду

- наноситься легко

- м'який

- неприємних відчуттів та негативних реакцій не викликає

- сам по собі стійкий - без тертя змивається 2х фазником

Помада :

- яскравий червоний колір , матовий

- легко наноситься, лягає рівно

- для шільного покриття достатньо навіть одного разу

- неприємних відчуттів, подразнення не викликає.

- стійка

- змивається 2х фазником

Що до того, чи "береться " вона - все залежить від способу нанесення.

Перший раз , я нанесла Kylie як і наношу усі матові помади - спочатку прозорий бальзам для губ, а поверх нього вже помаду (щоб запобігти пересушуванню губ) - результат виглядає супер, але навіть через хвилин 20 продовжує трохи братися до серветки/склянки /на зубах (показала на відео.) Заради чистоти експерименту, іншим разом нанесла без бальзаму - так само лягає рівно , щільно, виглядає супер, без вираженого відчуття підсушування (що порадувало), і при такому нанесенні вона вже не береться ні на що 😁 Так, це найкраща матова помада з усіх, які я пробувала , тож мій стовітсотковий рекомендасьйон!

P.S. Губи намальовані не ідеально, здається 100 років не фарбувалась яскравим кольором, рука відвикла 😅

P.S. S Як "наточити" цей олівець розповіла : https://club.makeup.com.ua/looks/50843/

Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics Matte Lip Kit