Spodobaieva Maryna

Mayur Naturals

Mayur Naturals
Mayur Naturals

Якщо бути чесною, великих надій я не покладала. Але наскільки тут цікавий склад і смішна ціна, гріх було не спробувати.

А тепер уявіть моє здивування коли Mayur просто переплюнув мій попередній догляд від Estima.

Почну відразу з головного:

  • Натуральний догляд (без силіконів, sls/sles, парабенів) з цього випливає друге;
  • Зволоження без обтяження волосся, на мою думку також ідеально підійде для кучерявого методу, тут я просто покажу фото і ви самі все зрозумієте;
  • Накопичувальний ефект;

Склад: Water, Cetyl Alcohol, Glycerol, Behentrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Coco-Caprylate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, D-Panthenol, Niacinamide, Lactic acid, Tocopherуl Acetate, Sorbitan Caprylate,1.3-Propanediol, Benzoic Acid, Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Parfum, Linalool, Limonene.

В основі засобу комплекс олій аргани, ши, масло кокосу та жожоба. Разом вони живлять та відновлюють структуру волосся, повертають йому силу, блиск, запобігають ламкості та утворенню посічених кінчиків. Ніацинамід більше, як профілактика, що запобігає випадінню, активує сплячі волосяні цибулини.

Спосіб застосування: нанести на вологе волосся, залишити на 3-5 хв., змити водою. Волосся після неї неймовірно м’яке, як ватка.

Склад: Water, Distearoylethyl Dimonium Chloride and Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) oil/, Сocosnucifera (coconut)oil, Polyquaternium-37 and Dicaprylyl Carbonate andLauryl Glucoside, Coco-Caprylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate and Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sorbitan Caprylate,1. 3-Propanediol and Benzoic Acid, Lactic Acid, Folic acid, Parfum.

Особливості кондиціонера натурального від випадіння волосся бренду Mayur з опису:

  • гелева консистенція;
  • не обтяжує волосся, не створює жирної плівки;
  • інтенсивно насичує вологою локони і шкіру голови;
  • тонізує волосяні фолікули, стимулюючи ріст нового волосся;
  • полегшує розчісування;
  • кокосова олія повертає блиск і гладкість;
  • олія арганії живить волосся по всій довжині.

Спосіб застосування: тут є одна суттєва різниця кондиціонер можна наносити на вимите волосся по всій довжині. Залишити на 3-5 хвилин, ретельно промити водою. Спочатку переживала, що волосся почне швидше бруднитися, але на графік миття голови кондиціонер не влипнув.

В засобів однакові віддушки дуже приємні квіткові, навіть трішки залишаються на волоссі.

Засоби вже майже закінчилися, тож остаточний результат такий:

  • волосся з Mayur просто неймовірно сяє;
  • по відчуттям стало набагато м’якішим;
  • об’єм, а якщо в парі з шампунем Meloni я просто переходжу на сторону кучерявих.

Тож сміливо можу рекомендувати Вам💜